• Rezervasyon: 0312 736 70 03 Mail: info@camhotel.com.tr
i,3ğr

Termal Suyumuz

Çeşitli mineralleri, gazları, radyoaktif maddeleri ve tuzları bünyesinde barındıran yeraltı su kaynaklarıdır. Termal sular doğal sıcaklıkları 20 °C üzerinde olan ve içinde değerli mineraller bulunduran kaynaklardır. İnsanlık tarihi boyunca eşsiz mucizeleri bilinen termal suların şifası, ülkemizin önemli nimetleri arasındadır.

Çocuk Kulübü

4-12 yaş aralığı çocuklar için profesyonel ekibin gözetiminde çocukların öğrenme duyularına yönelik uygun şekilde hazırlanan programlar, oyunlar ve eğlence alanları ile mükemmel vakit geçireceklerdir. Özel tasarımlı isimlik kartları ve özel kayıt belgesi ile çocuklarınız emin ellerde. Küçük konuklarımız kendilerine ayrılmış alanlarda, keyifli vakit geçirirken, aileleri kendilerine zaman ayırabilirler.

Harita

Adres: Soğuk Su Caddesi No : 68 Soğuksu Milli Parkı içi Kızılcahamam / ANKARA
Telefon: + 90 312 736 70 03
Fax: + 90 312 736 70 04
Mail: info@camotel.com.tr

Termal ve Yüzme Havuzları

Su başlı başına bir mucizedir.Yaşamın kaynağı, yeryüzündeki tüm canlıların varlılklarını sürdürebilmeleri için tek ortak ihtiyaçtır.Termal su litrede 1 mg’dan fazla mineral bulunduran ve 20 C ‘nin üzerinde güzellik ve şifa kaynağıdır

Çam Hotel

Saklı cennet soğuksu milli parkı içinde tarihi ve eşiz doğa güzelliklerinin arasında size mükemmel bir tatil imkanı sunan tesisimiz ; sıradışı vizyonu ve yenilikçi yönetim anlayışıyla , turizm sektöründe pek çok ilke imza atarak insana duyduğu saygıyı hizmetine yansıtıyor.