Çam Hotel

Çam Thermal Resort & Spa Hotel

Çam Otel Karşılıklı yamaçlarından yükselen inanılmaz güzellikte gür orman örtüsü, yer yer gökyüzü ile bağlantınızı kesen, Çevrenizdeki doyumsuz doğanın, birbirinden güzel zenginliklerinden hangisini takip edeceğinize karar vermekte bir hayli zorlanırsınız.

Bu eşsiz manzara arasındaki ilerleyişinizin sonuna doğru karşınıza eşsiz mimarisi ve ihtişamı ile vadinin İçinden akan olağan üstü doğasıyla "Saklı Cennet Kızılcahamam'ın" Soğuksu Milli Parkı İçerisinde Yaklaşık 57 dönüm arazi üzerine konuşlandırılmış Yemyeşil bir doğa, Oksijen deposu çam ağaçları arasında doğa ile uyumlu olarak yapılmış termal bir tesis, Gürültü kirliliğinin olmadığı, kuş sesleri eşliğinde stressiz bir ortamda Çam Thermal Resort & Spa Hotel sizi kucaklar. Milli Park ve çevresinde gözünüze takılan her obje sizin için muhteşem bir tablo niteliğindedir.

OĞULTÜRK GRUP tarafından inşa edilen ; Çam Thermal Resort & Spa Hotel de her biri özel tasarlanmış ve en ince detayına kadar düşünülmüş 190 standart oda , 50 Corner Suit Oda , 3 Deluxe Suit ve 5 Engelli odası olmak üzere toplam 248 odayı siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmanın gururunu yaşayacağız Çam Thermal Resort & Spa Hotel Misafirlerine en üst seviyede kaplıca deneyimi yaşatma anlayışı ile hizmet verecek. Bulunduğu coğrafyanın doğasının en cömert hediyelerinden biri olan termal suyu aktivitelere kadar ulaştırarak, misafirlerinin konaklamaları boyunca maksimum fayda ve keyif elde etmelerini sağlayacak.

Güleryüzlü ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlayışını esas alacak otelimizde ; açık , kapalı Bay-Bayan ve Karma termal yüzme havuzları, saunalı - jakuzili özel aile banyoları, Türk hamamları, buhar banyoları, masajlar, çamur bakımları, cilt bakımları, bitki ve süt banyoları, fizik tedavi - rehabilitasyon üniteleri, zayıflama üniteleri ile daha sağlıklı ve daha farklı bir tatil yaşamak isteyen konuklara hizmet verilecek.

Hizmet Politikamız; Güleryüz, samimiyet, Misafirperverlik, Hizmette kalite, Yeni fikirleri ve konseptleri uygulamak, Misafir memnuniyeti, Sektörde öncü olmak, Güvenilirlik ve bağlılık, Misafirlerimizin istek ve önerilerini önemsemek. Konuklarımızın hayallerindeki gibi bir tatili yaşayabilmeleri için karşılaşabilecekleri en iyi hizmet ve kaliteyi Çam Thermal Resort & Spa Hotel misafirperverliğiyle farklı, çok özel bir konsept geliştirerek; unutulmaz, ve kalıcı anlar yaşatmak.

TÜRKİYE'NİN DAVOS'U KIZILCAHAMAM!

Çam Otel

Başarılı bir iş toplantısı, keyifli bir bayii toplantısı, kapsamlı bir eğitim semineri için Çam Hotel Convention Center her türlü konferans ve toplantı organizasyonlarınıza cevap verecek kapasitededir.

800 Kişilik konferans, 300 ve 100 Kişilik Toplantı Salonlarıyla Kurumsal Çözümlerinizin Adresi.

KONGRE MERKEZİ
7/24 Hizmetinizdeyiz

7/24 Hizmetinizdeyiz 444 2 443

Her türlü soru ve görüşleriniz için bizi arayabilirsiniz.
BONUS CARD MAXIMUM CARD WORLD CARD ASYA CARD