Çocuk Kulübü

4-12 yaş aralığı çocuklar için profesyonel ekibin gözetiminde, çocukların sağlığına uygun şekilde hazırlanan programlar, oyunlar, eğlence alanları ile çocuklarınız mükemmel vakit geçirecekler.

Çocuk Kulübü Hakkında

Aileler tatile gitme kararı aldıkları andan itibaren, çocukları için de uygun otelleri aramaktadırlar. Çoğu otelin gerek yapısı gerekse de otel içerisinde düzenlenen etkinlikleri çocuklar için uygun şekilde düzenlenmemektedir. Bu da aileler için otel arayışını kısıtlayıcı bir hale getirmektedir. Çam Termal Otel hem ortamı hem de çalışanları ile aileler için en uygun otel konumundadır. Bir termal otelden fazlasını sunmayı misyon edinmiş Çam Termal Otel, misafirlerinin aileleri ile en verimli şekilde tatil yapmasını sağlamaktadır. Her anlamda kolaylık ve fırsatlar sunan Çam Termal Otel, ailelerin birlikte ya da ayrı huzur bulabilecekleri, güvenle tatillerini geçirebilecekleri ender bulunan aile otellerinden biridir.

Çam Termal Otel, yetişkinler için sunulan aktivite ve etkinliklerin haricinde çocuklar için de güvenilir bir ortam sağlamaktadır. Çocuk kulübü adı altında 4-12 yaş grubu çocuklara uygun şekilde hazırlanmış birçok etkinlik bulunmaktadır. Çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda uzman ekip tarafından, çocukların sağlıkları ve gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek şekilde hazırlanan oyunlar, etkinlikler içerisinde yer almaktadır.

Otel misafirleri çocuklarını, özel kayıt belgesi ve her çocuk için ayrı tasarlanmış isimlikleri ile tamamen çocuklara ayrılmış alanlarda keyifli vakit geçirebilmeleri için rahatlıkla emanet edebilecekler. Bu sayede yetişkin olarak hayalini kurdukları termal tatili, endişesiz ve stressiz geçirebilecekler.

*Çocuklar için gerçekleştirilen etkinlikler sabah 10.00 ve akşam 20.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Otel misafirlerinin etkinlikler için çocuk sayısı ve yaşları ile birlikte kayıt ettirmeleri gerekmektedir.

css.php