Blog

Ankara Havuz Keyfini Çam Otel Ayrıcalığı İle Yaşayın!

Ankara Havuz Keyfini Çam Otel Ayrıcalığı İle Yaşayın!

yüzme havuzu

Tatilcilerin en sevdiği etkinliklerden birisi de şüphesiz havuza girmektir. Bu nedenle de otel seçimi yaparken mutlaka havuz olup olmadığına dikkat edilir. Ankara Kızılcahamam’da hizmet veren Çam Hotel'de müşterilerine harika bir havuz deneyimi sunmaktadır. Her gün temizlenen hijyenik ve nitelikli havuzu ile ön plana çıkan otel, bir tatilde hangi deneyimleri yaşamak gerekiyorsa hepsini müşterilerine sunmaktadır.

Çam Thermal Resort & Spa Convention Center adıyla 2014 yılının Aralık ayında hizmete başlayan otel, her konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çam Otel bu nedenle de tatile çıkmayan iisteyen kişilerin önem verdiği havuz keyfini de en iyi şekilde sağlamaktadır.

Ankara havuz denildiği zaman akla ilk gelen otellerden birisi olan Çam Thermal Resort & Spa Convention Center kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışıyla çalışmalarını yürütmektedir. Otel hem normal hem de termal havuz olmak üzere 2 havuz hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

yüzme havuzu

Neden Havuzlu Otel Seçmelisiniz?

Tatillerin vazgeçilmez olgularından birisi de suyla olan iletişimimizdir. Hem çok faydalı hem de eğlenceli olan bu aktivite için mutlaka havuzlu otelleri seçmemiz gerekmektedir. Peki havuzun bizlere ne gibi faydası bulunmaktadır? Biraz da bundan bahsedelim:

Yüzmeyi öğretir: Havuzlar yüzme bilmeyenler için en iyi öğrenme alanlarından birisidir. Çünkü denizdeki tuzlu suyun kaldırma kuvveti yüzmeyi kolay bir hale getirmektedir. Ama havuzlarda bu zorlaşacağı için yüzmeyi öğrenmek daha zor olsa da daha başarılı sonuçlar almak mümkündür. Aynı zamanda yüzme aktivitesi vücudumuza sayısız fayda sağlamaktadır.

Egzersiz yapmayı sağlar: Yüzme en faydalı spor aktivitelerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle de kış sezonu boyunca yorduğumuz vücudu yazın yüzme sporu ile kendine getirebilmemiz mümkündür. Otel seçiminde havuz tercihi bu nedenle önem kazanmaktadır.

Termal havuzlar sağlığınızı olumlu anlamda etkiler: Çam Otel’in sunmuş olduğu havuz hizmetlerinden birisi olan termal havuz, sağlığa olumlu etkiler barındırmaktadır.

kapalı yüzme havuzu

Termal Havuz Seçeneği

Çam Otel tüm müşterilerine termal havuz hizmeti sunmaktadır. Çam Thermal Resort & Spa Convention Center misafirlerine termal, yüzme ve karma havuzlarıyla harika etkinliklerin de yolunu açmaktadır. Peki termal havuzların bünyeye ne gibi faydaları bulunmaktadır? Otel seçerken neden termal havuz seçeneğine dikkat etmemiz gerekmektedir?

Bildiğiniz gibi ülkemiz, doğal su kaynakları açısından oldukça zengindir. Bu kaynakların büyük bir bölümünü termal sular oluşturmaktadır. Çam Otel'de bulunduğu konum itibariyle müşterilerine termal otel hizmeti sunmaktadır. Yüzyıllardır ülkemizde herkes tarafından kullanılan ve önemli bir şifa kaynağı olan termal sular, sağlık turizmi adı altında herkesin kullanımına açılmaktadır. Termal havuzlar şu faydaları sunmaktadır:

  • Romatizma gibi hastalıklar, eklem hastalıkları, kalp ve damar hastalıkları, diyabet, sinirsel hastalıklar, deri hastalıkları, kadın hastalıkları, böbrek rahatsızlıkları ve nörolojik hastalıklar gibi hastalıklara iyi gelmektedir. Uzun süreli tedavilerde termal su alternatif bir yöntem olarak da ön plana çıkmaktadır. Çam Hotel Kızılcahamam bölgesinde yer alan termal su kaynaklarını kullanmakta ve bunları da bu rahatsızlıklardan mustarip müşterilerine güvenilir ve hijyenik bir biçimde sunmaktadır.
  • Termal suların sıcaklık seviyesi ve içeriğinde bulunan mineraller, vücutta antienflamatuar etkisi yaratmaktadır. Bu da Özellikle romatizma, ödem, kas spazmı ya da iltihaplı rahatsızlıklar gibi hastalıklara iyi gelmektedir.
  • Termal sular ağrıları kesmektedir.

açık yüzme havuzu

  • Özellikle 50-55 yaş üstü bireylerde görülebilen kireçlenme ya da kemik erimesi gibi rahatsızlıkların semptomlarını azaltmaktadır.
  • Termal sular, eklem içi sıvı üretimini hızlandırmaktadır.
  • Damar gelişimini hızlandırır. Bu da kan dolaşımını hızlandırarak oksijen alımını arttırır.
  • Termal sular antioksidan etkiye de sahiptir. İçeriğinde yer alan birçok mineral vücuttaki toksinlerin kolay bir biçimde atılmasını sağlar.
  • Cilt rahatsızlıklarına iyi gelir.
  • Mental açıdan da rahatlamayı sağlar.

açık yüzme havuzu

Çam Otel'de Huzur Bulun!

Ankara havuz denildiği zaman akla ilk gelen işletmelerden birisi olan Çam Hotel, 5 yıldızlı bir tatil imkanını sizlere sunmaktadır. Hijyenik havuzları sayesinde beğeni toplayan işletme ayrıca uygun fiyatlarıyla da müşterilerini memnun etmektedir. Ankara Çam Otel, misafirlerine termal suyu kolay bir biçimde kullanma imkanı sunar ve onların sağlıklarına katkıda bulunur. Eğer sizlerin de termal su ile iyileşmeye ihtiyacınız varsa Ankara havuz seçenekleri arasından mutlaka Çam Otel’i denemelisiniz.

[/et_pb_text][et_pb_button button_url="http://www.camhotel.com.tr/rezervasyon/" button_text="Hemen Rezervasyon Yapın!" _builder_version="3.0.50" background_color="#00abbe" button_alignment="center"][/et_pb_button][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council