Blog

Eğlence Dolu Bir Kurban Bayramı İçin Çam Otel’e Davetlisiniz!

Eğlence Dolu Bir Kurban Bayramı İçin Çam Otel’e Davetlisiniz!

Eğlence Dolu Bir Kurban Bayramı İçin Çam Otel’e Davetlisiniz!

Kurban Bayramı’nızı doğanın koynunda geçirmeye ne dersiniz? Üstelik eğlenceyi ve huzuru bir arada bulabileceğiniz bu tatilde, ailenin tüm üyelerini mutlu edecek pek çok aktivite de olacak! 

5 yıldızlı otel konforunda ailenizle birlikte muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız, sizin için her ayrıntıyı düşünen Çam Thermal Resort & Spa Convention Center’ı tercih edebilirsiniz! Çam Thermal Otel, termal su tedavisinden Türk mutfağının eşsiz lezzetlerine, sağlığınızı destekleyecek spor aktivitelerinden spa hizmetlerine muhteşem bir tatil için ihtiyacınız olan her hizmeti sizler için sunmaya Kurban Bayramı’nda da devam ediyor. 

Bunlara ek olarak, konaklamanız boyunca ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceğiniz tatilinizde sizleri Kurban Bayramı’na özel etkinliklerle eğlencenin tadına varmaya davet ediyoruz!

Çam Otel’in Dopdolu Kurban Bayramı Özel Programı

Yemyeşil doğanın içinde eğlence ile konforun buluşacağı bir Kurban Bayramı için Çam Otel’in misafirleri için hazırladığı özel programın detayları şu şekilde:

11 Ağustos 2019

Sihirbaz Gösterisi

 

12 Ağustos 2019

Firdevs ile Pop

 

13 Ağustos 2019

Hacivat & Karagöz

 

14 Ağustos 2019

Yeşim ile 90’lar

 

16 Ağustos 2019

Sıra Gecesi

 

Ayrıca 0-6 yaş grubu çocuklara özel oyun anneleri eşliğinde tüm gün süren çocuk kulübü etkinlikleri ve 6-12 yaş grubu çocuklar için gün boyu animasyon etkinlikleri, havuz oyunları, çocuk yarışmaları ve palyaço etkinlikleri 

Kurban Bayramı’nda 5 yıldızlı otel konforunu yaşamak ve bu özel programdan yararlanmak için zaman kaybetmeden rezervasyon yaptırın!

 

Telefon ile Rezervasyon        Online Rezervasyon

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council