Aktiviteler

MACERAPARK

Çam Termal Otel‘de macera’ya hazır mısınız? Her yaş grubundan insana uygun şekilde hazırlanan ATV gezisi, dağcılık, zipline, bisiklet, Jeep safari turu, trekking ve bir çok aktivite sizleri bekliyor.

ÇOCUK KULÜBÜ

4-12 yaş aralığı çocuklar için profesyonel ekibin gözetiminde, çocukların sağlığına uygun şekilde hazırlanan programlar, oyunlar, eğlence alanları ile çocuklarınız mükemmel vakit geçirecekler.

FUTBOL SAHASI

Otelimizde yer alan profesyonel futbol sahası, antrenman sahası ve kaleci antrenman sahaları, spor kulüplerine ve futbol severlere vazgeçilmez olanaklar sunar.

TENİS KORTU

Tenisin bedeninizdeki eklem yerleriniz için olan faydaları saymakla bitmez. Bir maç ortalama 1-1, 5 saat arası sürer. Bu süre zarfında eğlenmeye ne dersiniz?

TRAMBOLİN

Çam Termal Otel’in koşmayı, zıplamayı ve eğlenmeyi seven, çocuklar ve yetişkinler için vücudu ve beyni disipline edici mükemmel aktivitesine dahil olun.

MARKET

Çam Termal Otel’in market bölümünde bir ailenin tatile çıkarken ihtiyaç duyabileceği, hatta tatil sırasında kullanma ihtiyacı duyabileceği A’dan Z’ye tüm ürünleri bulabilirsiniz.

MASA TENİSİ

Her yaş grubuna hitap eden masa tenisi keyifli zamanlar geçirmek için tercih edebileceğiniz salon sporlarından bir tanesidir.

FITNESS MERKEZİ

Bir fitness merkezinde bulunabilecek tüm ekipmanlar ve en kaliteli markalardan seçilmiş spor aletler ile sağlıklı ve zinde bir tatil geçirebilirsiniz.

KAĞIT OYUNLARI, OKEY, TAVLA

Kağıt oyunları, okey ve tavla oyunlarıyla eğlenceli vakit geçireceksiniz.

MESCİT

İbadetlerinizi rahatça yapabileceğiniz ferah ve modern mescidlerimiz bulunmaktadır.

ELEKTRONİK OYUN MERKEZİ

Her yaş aralığındaki müşterilerimizi eğlenmek için elektronik oyun merkezine bekliyoruz.

BİLARDO

Sizleri son yılların yükselen spor dalı olan bilardoya bekliyoruz.