Aktiviteler

Trambolin

Trambolin

trambolinde zıplayan çocuklar Çam Termal Otel’in koşmayı, zıplamayı ve eğlenmeyi seven, çocuklar ve yetişkinler için vücudu ve beyni disipline edici mükemmel aktivitesine dahil olun.

Çam Termal Otel’in koşmayı, zıplamayı ve eğlenmeyi seven çocuklar ve yetişkinler için vücudu ve beyni disipline edici mükemmel aktivitesine dahil olun.

Çam Termal Otel trambolin alanı, daha fit olmaya yardımcı olur, kemikleri güçlendirir, lenf bezlerinin süzme işlemini hızlandırır, depresyonla mücadele etmeyi sağlar ve vücudunuzdaki bütün hücreleri harekete geçirir.

Çam Termal Otel trambolin oyun alanının çocukların vücut gelişiminde ve boy uzamasında fayda sağlamasının yanı sıra yaşlı insanlara denge sağlama konusunda da faydası vardır.

Her yaş grubuna hitap eden bu alanda eğlenirken sağlıklı bir aktivite yapmış olup ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Aileye en uygun otel şeklinde tasarlanan Çam Termal Otel trambolin oyun alanında eğlenirken kendinizi olimpiyatlarda gibi hissedeceksiniz. Siz de macera arayan ailelerdenseniz, Çam Termal Otel’in trambolin oyun alanına bekliyoruz.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council