Aktiviteler

Çocuklara Özel

Çocuklara Özel

Çam Otel Çocuklara Özel 4-12 yaş aralığı çocuklar için profesyonel ekibin gözetiminde, çocukların sağlığına uygun şekilde hazırlanan programlar, oyunlar, eğlence alanları ile çocuklarınız mükemmel vakit geçirecekler.

Çam Hotel Çocuk Kulübü Hakkında

Konuklarına beş yıldızlı bir tatil sunan Çam Termal Hotel, geçtiğimiz yıllarda sayısız misafirine konforlu ve sağlık dolu bir konaklama yaşattı. Ailelerin de termal tatil için ilk tercihi olan otel, her yaştan çocuğun keyifle vakit geçirebileceği çocuk kulübü ile öne çıkıyor.

Çocuklu ailelerin tüm ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulduğu otelde, ailelerin birlikte zaman geçirebilmesi ve dinlenebilmesi için birçok özel alan da yer alıyor.

birbirine sarılan çocuklar

Neden Çocuk Kulübü?

Çocuklu aileler, konaklama tercihlerini yaparken birçok farklı kriteri bir arada değerlendirir. Bu kriterlerden en önemlisi, güvenilirliktir. Konaklama tercihi yapılırken bir diğer önemli kriter ise, otelin çocuklar için uygun şekilde tasarlanmış olmasıdır. Otelimiz içerisinde yer alan süit odalarımız, çocuklu ailelerin konaklaması için idealdir.

Çam Termal Hotel, termal tatil ayrıcalığını beş yıldızlı otel konforu ile birleştiriyor. Otel içerisinde görev yapan ekibimizin her bir üyesi, kendi alanlarında uzman ve profesyonelliği ilke edinmiş kişilerdir. Ailelerin keyifle tatil yapabilmesi için otel içerisinde pek çok düzenleme yer alıyor.

Bu düzenlemelerden en önemlisi, ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri ya da dilerlerse çocukları ile birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri Çocuk Kulübü’dür. 4 ila 12 yaşları arasındaki çocuklara uygun aktiviteleri ve oyun alanları kulüp içerisinde sunulur.

havuzda oynayan çocuklar

Çocuk gelişimi ve eğitimi alanında uzman olan ekibimiz çocuklarımızın güvenliğini sağlarken, eğitici ve öğretici pek çok aktivite gerçekleştirir. Bu aktiviteler arasında oyunlar, yarışmalar ve sanat çalışmaları yer alır.

Otelimiz bünyesinde hizmet veren Çocuk Kulübü, 2017 Mayıs ayında Hürriyet gazetesinin Cumartesi ekinde çocuklara özel en iyi 10 mekan arasında gösterilmiştir. Çağla Şikel, Demet Şener, Mirgün Cabas, Neşe Erberk ve Serra Ababay tarafından oluşturulan liste; çocuklar için ülkemizde hizmet veren en iyi işletmeleri ödüllenmiştir.

Haftanın her günü saat 10:00 ile 20:00 arasında hizmet veren Çocuk Kulübü sayesinde dilerseniz çocuklarınızla birlikte eğlenebilir, ya da termal suların şifalı özelliklerinden çocuklarınızın güvenliğini düşünmek zorunda kalmadan yararlanabilirsiniz.

Çocuk Kulübü Aktiviteleri

Çocuk Kulübü içerisinde çocuklarımız birçok farklı aktivite yapabilir. Açık ve kapalı olmak üzere iki ana oyun alanı, çocuklarımıza gün içerisinde hizmet veriyor.

çam hotel çocuk klübü

Açık oyun alanı içerisinde kaydıraklar, salıncaklar ve tırmanma alanları yer alıyor. Otel sınırları içerisinde yer alan ve dışarıyla hiçbir bağlantısı bulunmayan oyun alanı, çocuklarımızın güvenle oynayabilecekleri bir parktır.

Kapalı oyun alanı içerisinde ise top havuzu, kaydıraklar, masal evleri ve daha pek çok oyuncak yer alıyor. Aktivite masalarıyla birleştirilen alan içerisinde çocuk gelişimi uzmanı ekibimiz, çocuklarımızı sürekli gözetim altında tutuyor.

Çocuk Kulübü bünyesinde yapılan en önemli aktivitelerden biri de, çocukların hayal güçlerini güçlendirecek masalların sahnelenmesidir. Ekibimiz, masal karakterlerine bürünerek çocuklarımızla keyifli zaman geçirir. Aynı zamanda klasikler arasına girmiş olan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Kırmızı Başlıklı Kız ve Sinderella gibi masalların canlandırılması ile hayal gücünün aktif tutulması amaçlanır.

çam hotel çocuk klübü

Yaz aylarında açık havuzumuzda uzman eğitimcilerimizle birlikte verilen yüzme derslerinin yanı sıra, çeşitli etkinlikler de düzenlenir. Çocuklarımızın motor kabiliyetlerini geliştiren ve kas gelişimine büyük katkı sunan havuz etkinliklerimiz sayesinde oldukça keyifli zaman geçirmek mümkündür.

Kış aylarında ise kapalı havuzlarımızda benzer etkinliklerimiz devam etmektedir. Çocuklarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla havuzlarımız çocuk kullanımına uygun şekilde planlanmıştır. Ekibimiz sürekli olarak çocuklarımızla birliktedir.

Çocuk Kulübü içerisinde balondan hayvanlar yapma, yüz boyama, resim, müzik ve daha pek çok etkinlik gerçekleştirilir. Aileler çocukları ile birlikte vakit geçirebilecekleri gibi, dilerlerse otelimizin diğer hizmetlerinden yararlanabilirler.

Çocuklarımızın etkinliklere katılabilmeleri için kayıt yaptırılması gerektiğini hatırlatalım.

Çocuklar İçin Unutulmaz Bir Tatil

Çam Termal Hotel, ailelerin keyifli ve dinlendirici bir tatil geçirebilmesi için birçok farklı imkan sunar. Otelimiz bünyesinde faaliyet gösteren MaceraPark ve Çocuk Kulübü’nün yanı sıra, Soğuksu Milli Parkı içerisinde düzenlenen farklı etkinlikler bulunuyor.

safari

Alanında uzman ekibimiz gözetiminde hizmet veren MaceraPark, Ankara ve İç Anadolu Bölgesi için pek çok ilki hayata geçirmiştir. Doğa içerisinde gerçekleştirilen aktivitelere her yaştan kişi katılabilir.

Adrenalin yaşamak isteyen konuklarımız, MaceraPark içerisinde yer alan tırmanış ve dağcılık aktivitelerine katılım sağlayabilir. Özel ekipmanlar ve rehberlerimiz ile gerçekleştirilen dağcılık ve tırmanış etkinlikleri, çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Daha sakin bir aktivite gerçekleştirmek isteyen çocuklu aileler ise, çam ormanlarının içinde doğa yürüyüşü ya da bisiklet turlarına katılım sağlayabilir. Trambolin etkinlikleri, her yaştan misafirimizin kullanımı için özel düzeneklerle hazırlanmıştır.

trambolinde zıplayan kadınlar

Otelimiz içerisinde yer alan Dijital Oyun Merkezi, ailenizle birlikte eğlenceli zaman geçirebilmeniz için tasarlanmıştır. Bilardo ve masa tenisinin yer aldığı bölümde; kültürümüzde önemli yeri olan tavla ve okey setlerinin yanı sıra Monopoly ve Tabu gibi kutu oyunları da yer alır.

Elektronik Oyun Merkezi ise, en güncel teknolojilerin modern ekipmanlarla birleştirilmesi sonucunda hayata geçirilmiştir. Ailenin tüm üyeleri için keyifli zaman vadeden merkez içerisinde konsol oyunlarının yanı sıra, golf ve langırt gibi cihazlar da yer alır. Çocuk Kulübü’nde olduğu gibi Elektronik Oyun Merkezi de her gün 10:00 ila 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Çocuklar İçin Spor

Termal otelimiz, sağlıklı ve huzur dolu bir tatil sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Konuklarımızın spor aktivitelerini aksatmadan devam ettirebilmesi amacıyla uluslararası standartlarda futbol ve tenis sahalarımız bulunur. Ziyaretçilerimizin de kullanımına açık olan bu sahalarda dilediğiniz spor aktivitelerini gerçekleştirmeniz mümkün.

futbol sahası

Uluslararası standartlara uygun olması sebebi ile futbol sahası, birçok yerel ve ulusal takımın antrenmanlarına da ev sahipliği yapar. Saha çevresinde bulunan tribün alanları sayesinde en sevdiğiniz takımların antrenmanlarını izleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

76x38 metre boyutlarındaki sahamız, her türlü hava şartına uygundur ve tüm egzersizler için kullanılabilir. Dilerseniz ailenizle birlikte saha çevresinde koşu yapabilir, ya da çocuklarınızla eğlenceli bir maç düzenleyebilirsiniz.

Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri üzerinde sayısız faydası bulunan tenis, hem motor kabiliyetlerinin hem de kasların gelişimini destekler. Uluslararası standartlara uygun şekilde hazırlanan tenis kortumuz, otel konuklarımızın kullanımına açıktır.

tenis kortu

Kort, amatör ve profesyonel sporcular tarafından antrenman sahası olarak da kullanılır. Dilerseniz ailenizle birlikte açık antrenmanları izleyebilir, ya da çocuklarınıza tenis deneyimi kazandırmak için kortumuzu kullanabilirsiniz.

Fitness merkezimiz içerisinde yer alan spor aletlerinin pek çoğu 14 yaşın üzerindeki gençlerimizin kullanımına uygundur. Profesyonel bir tesiste yer alması gereken tüm ekipmanların ve spor aletlerinin bulunduğu merkezimizde, fitness eğitmenlerimizle birlikte özel programlar gerçekleştirebilirsiniz.

Çocuklarınızla birlikte keyifli bir tatil geçirmeniz için her ayrıntının düşünüldüğü Çam Termal Otel; Çocuk Kulübü, MaceraPark ve daha birçok farklı aktiviteyi konuklarına sunar. Ailelerimizin ve konuklarımızın hassasiyetlerine önem veren tesisimizde fitness ve SPA merkezlerimiz, kadın ve erkek olarak ayrı bölümlerde hizmet vermektedir.

Ailevi değerlere önem veren otelimiz, aileler için ideal konaklama seçeneğidir. Çocuklarınızla birlikte sağlıklı, keyifli ve dinlendirici bir tatil geçirmek için hemen bizi arayabilir ve rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

bisiklet sürücüleri

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council