Aktiviteler

Macerapark

Macerapark

safari turu Çam Termal Otel‘de macera’ya hazır mısınız? Her yaş grubundan insana uygun şekilde hazırlanan ATV gezisi, dağcılık, zipline, bisiklet, Jeep safari turu, trekking ve bir çok aktivite sizleri bekliyor.

Çam Hotel Macerapark da Geçici Bir Süre ile Hizmet Verilememektedir, Macerapark Hizmete Geri Hizmete Alındığı Zaman Web Sitesi Üzerinden Bildirilecektir.

MaceraPark Hakkında

Ankara’da aktivite ve etkinlik arayanlar için birçok farklı seçenek sunan MaceraPark, Çam Termal Otel’in hizmetlerinden biridir. İç Anadolu Bölgesi’nde bir ilk denilebilecek etkinlikler, Çam Otel’in sınırları içerisinde ve alanında uzman rehberler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Her yaş grubundan insana uygun şekilde hazırlanan etkinlikler, Kızılcahamam’ın eşsiz güzelliği sayesinde unutulmaz bir hale gelmektedir.

Ankara aktiviteleri denildiği vakit akla gelen etkinlikler artık MaceraPark olarak anılmaya başlanacaktır. Söz konusu etkinlilerin hepsi, doğa ile iç içe ve vücut sağlığı için uygun niteliktedir. Bu sebeple herhangi bir ciddi rahatsızlık (fiziksel engel, kalp ve tansiyon rahatsızlıkları) bulunmadığı sürece her yaştan insanın güvenle katılabileceği şekilde düzenlenmektedir.

MaceraPark aktiviteleri:

ATV Gezisi: Her sezon yapılabilecek etkinlikler arasındadır. ATV araçları ile belirlenen rota üzerinde geziler düzenlenmektedir. Rehber eşliğinde yapılan bu gezilerde Kızılcahamam’ın doğal güzellikleri biraz adrenalin eşliğinde sunulmaktadır. Gençler ve kendini genç hissedenler için kaçırılmayacak etkinliklerdendir.

Dağcılık: Çam Termal Otel bünyesinde gerçekleştirilen bu etkinlik dağcılık ve kaya tırmanışı tutkusu olanlar için biçilmiş kaftandır. Özel ekipmanlar ve rehber eşliğinde adrenalin dolu saatler geçirebilirsiniz.

Zipline: Çam Termal Otel sınırları içerisinde özel ekipmanlar ile hazırlanan düzenekte uçma hissini deneyimleyebileceksiniz. Çelik halatlar ile güçlendirilmiş mekanizma sayesinde oldukça uzun bir mesafede çam ormanlarını izleyerek harika bir aktivite yapabilirsiniz.

Bisiklet: Eşsiz çam ormanı manzarası eşliğinde bisiklet turuna çıkabileceğiniz bir etkinliktir. Rehber eşliğinde önemli noktalarda bilgiler verilerek müthiş bir doğa turuna katılabilirsiniz.

Jeep Safari Turu: Rehber eşliğinde, çam ormanlarının derinliğine bir tur imkanı sunar. Çam Termal Otel’e ait jeepler sayesinde açık havada, doğa ile iç içe bir gezi sizi bekliyor.

Trambolin: Her yaş grubuna uygun şekilde hazırlanmış özel düzeneklerde hem spor hem de eğlence bir arada sunuluyor.

Trekking: Sakin doğa yürüyüşü sevenler ve doğa fotoğrafları çekmek isteyenler için kaçırılmayacak aktivitelerdendir. Ankara Kızılcahamam’ın eşsiz güzelliklerini adım adım yaşamanızı sağlayacak bu etkinlik, rehber eşliğinde gerçekleşmektedir.

*Tüm MaceraPark etkinlikleri Çam Termal Otel sınırları içerisinde ve rehber eşliğinde gerçekleşmektedir. Çam Termal Otel müşterilerine özel indirimler ve imkanlar sunulmaktadır. Ailelere uygun aktivitelerdir.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council