Aktiviteler

Market

Market

kar küreleri Çam Termal Otel’in market bölümünde bir ailenin tatile çıkarken ihtiyaç duyabileceği, hatta tatil sırasında kullanma ihtiyacı duyabileceği A’dan Z’ye tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Tatile çıkmak birçok insanın henüz hazırlık evresinde iken yorulmaya başladığı bir süreç olabilmektedir. Kişisel eşyalar, kıyafetler, lazım olabileceği düşünülen malzemeler, özel eşyalar derken içinden çıkılmaz bir hal alabilen bir yük haline dönüşebilmektedir. Çam Termal Otel, misafirlerinin her ihtiyacını karşılayabilecek şekilde hazırlanmış bir tesistir. Birçok otelin aksine en ufak ihtiyacınızı dahi otel sınırları içerisinde bulabileceğiniz imkanlara sahiptir. Çam Termal Otel’e gelirken sadece kişisel eşyalarınızı getirmeniz bile yeterli olacaktır. Çünkü her açıdan sizi rahatlatabilecek tatil bu otelde sağlanmaktadır.

Çam Termal Otel’in market bölümünde bir ailenin tatile çıkarken ihtiyaç duyabileceği hatta tatil sırasında kullanma ihtiyacı duyabileceği tüm ürünler A’dan Z’ye mevcuttur. Otel içerisinde bulunan markette kişisel bakım ürünleri, kıyafet çeşitleri, atıştırmalık gıdalar ve tütün çeşitleri de dahil olmak üzere her ürün mevcuttur.

Aileler için en uygun şekilde hazırlanmış Çam Termal Otel, tüm misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ekipmana ve güler yüzlü çalışanlara sahip bir termal oteldir.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council