Blog

Ankara Kaplıcaları 5 Yıldızlı Çam Otel Hizmeti ile Buluşuyor

Ankara Kaplıcaları 5 Yıldızlı Çam Otel Hizmeti ile Buluşuyor

termal havuz

Kaplıca konseptine farklı bir bakış açısı getiren Çam Termal Otel sunduğu hizmetler ile size her anlamda farklı bir tatil deneyimi sunuyor. Termal suyun sayısız faydası ile 5 yıldızlı otel konforunu bir araya getiren Çam Termal Otel ile kaplıcalara dair bildiğiniz her şeyi değiştireceksiniz.

Kızılcahamam’ın doğal güzelliklerinin arasında, asırlık çam ormanlarının temiz havasına ve eşsiz manzarasına sahip konumuyla dikkat çeken Çam Termal Otel sağlık ve eğlenceli dolu bir tatil yapmanız için gerekli her detayı sizin için düşünüyor. ankara kaplıcaları

Kaplıca Konsepti Çam Termal Otel ile Yenileniyor

Kızılcahamam sahip olduğu şifalı sularıyla pek çok insan için vazgeçilmez bir destekleyici tedavi merkezi olması sebebiyle ilgi gören lokasyonlar arasında yer alıyor.

Ankara kaplıcaları açısında konumu ve faydaları ile ön plana çıkan Kızılcahamam’da yer alan her detay insanda huzur verici ve dinlendirici bir etki bırakıyor. Çam Otel bu noktada Kızılcahamam’ın doğasından gelen güzellikleri sizlere kusursuz bir şekilde sunuyor.

Termal tatil kültürünü 5 yıldızlı otel deneyimi ile birleştirerek şifa arayanlar için keyifli bir tatil sunan Çam Termal Otel aynı zamanda farklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyen konuklarını da başarılı bir şekilde ağırlıyor. Ankara kaplıcaları stres, depresyon ve zihinsel yorgunluk sebebiyle ortaya çıkan rahatsızlıklardan romatizmal hastalıklara kadar pek çok rahatsızlık için şifa sunuyor.

Egzama, mantar ve sedef gibi çeşitli cilt hastalıkları; nörolojik rahatsızlıklar, kadın hastalıkları; eklem rahatsızlıkları ve dolaşım sistemi sorunları için destekleyici tedavi merkezi olan Ankara kaplıcalarından faydalanmak Çam Termal Otel sayesinde sadece bir termal tatilden daha fazlası oluyor.

Kızılcahamam kaplıcaları olarak da geçen Ankara kaplıcaları ile Çam Termal Otel, fizik tedavi ve psikoterapi başta olmak üzere çeşitli tedavilere ihtiyaç duyanlar için hastalığı ön plana çıkaran, insanı kasvete sokan kaplıca konsepti yerini neşeli, enerjik ve güler yüzlü bir tatil konseptine bırakıyor.

Kaplıca deneyimini farklı tekniklerle sunmayı tercih eden Çam Termal Otel’de şifa, huzur ve rahatlama arayanlar istediklerine konforlu bir şekilde kavuşuyor.

Hidroterapi, balneoterapi, klimaterapi ve talassoterapi gibi farklı uygulamaların yapıldığı SPA merkezi; aromaterapi, volkanik taş masajı, lokal masaj,

Japon yüz masajı, anti-stres masajı, çikolata masajı, köpük masajı ve tropikal masaj gibi uygulamaların uzman masör ve masözler tarafından uygulandığı masaj salonları; vücuttaki toksinlerin atılmasında yardımcı, kan hastalıkları için destekleyici tedaviler sunan saunalar ve yüzyıllardır süregelen bir gelenek olan şifa ve rahatlama dolu bir deneyim olan Ankara Türk hamamı Çam Termal Otel’in 5 yıldızlı konforu ile size unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Çam Termal Otel’de Herkes İçin Tatil

Kimler tatil yapmak ister sorusunun cevabı şüphesiz ki “herkes” olsa da bu sorunun detayına inerek herkes için harika bir tatil deneyimi sunmak Çam Termal Otel’in başlıca hedefi oluyor. Profesyonel spor kulüplerinin kamplarından, düğün organizasyonlarına kadar pek çok farklı misafiri başarılı bir şekilde ağırlayan Çam Termal Otel akla gelen her organizasyon ve amaç üzerine kurguladığı yaşam alanları, hizmetleri ve konforu ile dikkatinizi çekecek oteller arasında yer alıyor. ankara kaplıcaları

Aile Tatili

İslami usullere uygun olarak hizmet veren Çam Termal Otel ailenizle birlikte rahatça konaklayabileceğiniz ortamı ile size unutulmaz bir tatil deneyimi sunacak. Ağırladığı misafirleri arasında bulunan çiftlerden evlilik cüzdanı talep eden otelde ailenizle rahatça zaman geçirmenize imkan sağlıyor. Otel bünyesinde bulunan çocuk kulübü gün içerisinde çocukların yaşlarına göre hazırladığı etkinlikler düzenliyor.

Çocuklarınız bu etkinliklere katılırken siz de otelin bünyesinde bulunan MaceraPark, spor merkezi, oyun salonu gibi farklı zevklere hitap eden alanlarda zaman geçirebilirsiniz. Açık veya kapalı havada spor yapabileceğiniz; ATV turu, jeep safari, trekking gibi macera dolu etkinliklere katılabileceğiniz Çam Termal Otel bir kaplıcanın sunduğu her şeyin yanı sıra birbirinden heyecanlı ve keyifli aktivite seçenekleri ile de aile tatilinizin vazgeçilmezi oluyor. ankara kaplıcaları

Termal Tatil

Kızılcahamam’ın şifalı sularından yararlanmak isteyen herkes Çam Termal Otel’in tesislerinde keyifle zaman geçiriyor. Termal havuz, SPA, masaj salonu, sauna ve Türk hamamı gibi farklı alternatifler arasında dilediğinizi tercih edebileceğiniz otelde rahatlığınızdan ve mahremiyetinizden ödün vermeden termal suların şifasında yararlanabilirsiniz.

Bay ve bayan ayrı havuzları, saunası, Türk hamamı ve masaj salonları ile hizmet veren Çam Termal Otel kusursuz bir 5 yıldız termal otel olmanın yanı sıra bölgenin tek yeşil belgeli İslami oteli olma özelliğini de taşıyor.

Romatizmal hastalıklar, kalp hastalıkları, solum yolu hastalıkları ve dolaşım sistemi sorunları gibi pek çok farklı sorun için destekleyici tedavi sunan termal sulardan özgürce yararlanabileceğiniz Çam Termal Otel’de kendinizi her zaman evinizde gibi hissedeceksiniz. ankara kaplıcaları, çam otel termal

Spor Kampı

Amatör ya da profesyonel tüm spor kulüpleri için başarılı bir kamp noktası olan Çam Termal Otel sporcuların yüksek performansla çalışmalarına olanak sağlayan spor kompleksleri ile beğeni topluyor. Pek çok spor kulübünün vazgeçilmez kamp oteli olan Çam Termal Otel profesyonel standartlarda futbol sahası, tenis kortu ve fitness merkezi ile spor kulüplerini ağırlıyor.

Otelde konaklayan sporcular yoğun antrenman sonrasında termal havuzlarda keyifli zaman geçirirken termal suyun kaslara ve eklemlere verdiği şifadan yararlanabiliyor. Uzman masör ve masözler tarafından yapılan masajlar, sauna ve buhar odaları da sporcuların antrenman sonrasında dinlenmelerini sağlıyor. ankara kaplıcaları, çam otel spor kampı

Her Çeşit Toplantı Ve Konferans Salonları

Otelde bulunan 8 farklı toplantı salonu her organizasyona ev sahipliği yapacak kapasiteleri ile müşterilere hizmet veriyor. Ladin Balo Salonu özellikle düğün, kutlama ve şirket yemekleri için harika bir ortam sunuyor. Göknar, Selvi, Ardıç, Sedir, Defne ve İğde olmak üzere 6 farklı salon da eğitim, şirket toplantısı gibi farklı amaçlara hizmet veriyor.

Toplantı, eğitim ve yemek gibi farklı organizasyonlar için başarılı çözümler sunan Çamzade Çok Amaçlı Salon ise yüksek kapasitesi ve eşsiz manzarası ile unutulmaz bir organizasyon deneyimi yaşamanızı sağlıyor. ankara kaplıcaları, çam otel toplantı salonları

Konforlu Oda Seçenekleri

Çam Termal Otel herkes için harika bir tatil deneyimi sunmayı amaçlarken otel içerisindeki tüm alanların bu amaca uygun olmasını sağlıyor. Kalabalık aileler için ferah çözümler sunan suit odalar, mahremiyete önem verenler için uygun tasarlanmış gizli teraslı odalar tatil deneyiminizi üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlandı.

222 adet standart odanın yanı sıra 50 m2’lik family oda, 300 m2’lik alanıyla dubleks king suit oda ve 150 m2’lik alanıyla dubleks delux suit oda seçenekleri de ailelerin ve grupların ihtiyaçlarına göre hizmet veriyor. ankara kaplıcaları, çam otel odalar

Lezzet Dolu Restoranları

Sadece İslami usullere uygun olan helal ürünlerin kullanıldığı otel mutfağının servis yaptığı 2 restoran ile birlikte kafe, lounge ve vitamin barlar da konukların isteklerini kaliteli bir şekilde yerine getiriyor. Yerel ve uluslararası lezzetleri kendine has sunumu ile farklı bir deneyime dönüştüren Çam Termal Otel’de termal tatil deneyimi farklı bir seviyeye taşınıyor.ankara kaplıcaları, çam otel restoran

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council