Blog

Çam Otel'in Bayram Programına Bir Göz Atın!

Çam Otel'in Bayram Programına Bir Göz Atın!

Çam Otel'in Bayram Programına Bir Göz Atın!

Sağlık turizminin önemli bir kısmını oluşturan termal su tedavisini 5 yıldızlı otel hizmeti ile birleştirmek istemez misiniz? SPA hizmetlerinden spor aktivitelerine, birbirinden lezzetli yemekler sunan restoranlardan güzellik salonuna kadar ihtiyacınız olabilecek her detayı düşünen Çam Otel, sizlerin karşısına birbirinden avantajlı fırsatlar ile çıkıyor. Ağustos ayında Çam Otel'in size özel sunduğu Kurban Bayramı ayrıcalıklı paketinin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Online Rezervasyon Telefon İle Rezervasyon

 

 

Dopdolu Bir Kurban Bayramı Programı Sizleri Bekliyor...

Mübarek Kurban Bayramı tatili için misafirlerine çok özel bir program hazırlayan Çam Otel, sizlere eğlence rüzgarları estiren bambaşka bir Kurban Bayramı yaşatacak. Etkinliği programı şu şekilde;

28.08.2017 / İbrahim Altınışık Konseri

30.08.2017 / Sıra Gecesi Etkinliği

31.08.2017 / Grup Ankyra Konseri

2.09.2017 / Hüner Coşkuner Konseri

Bayram Süresi Boyunca Her Gün / Rahmi Keçeci Dinletisi

Bayram fırsatları sürerken hemen yerinizi ayırtmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

 

Çam Otel Ulaşım Hizmetleri İle Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Sizin için baştan sona her detayı düşünülmüş bir tatil hizmeti sunan Çam Otel, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki konumuna ulaşabilmeniz için ulaşım imkanı sunuyor. Talep eden misafirler belirtecekleri adres ile birlikte evlerinden otelin kapısına kadar ulaşım hizmeti alabiliyor. Çam Otel'e şehir dışından gelmek isteyen misafirlerin ise rezervasyon sırasında dileyenlerin havaalanından, dileyenlerin ise farklı konumlardan ulaşım hizmetinden faydalanmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir.

çam otel ulaşımÇam Otel ulaşım hizmeti ücretlendirmesi şu şekilde;

Binek araç ile ulaşım: 300 TL tek yön

Caravella ya da transporter ile ulaşım: 600 TL tek yön

Ulaşım, rezervasyon ya da otel içerisinde almak istediğiniz tüm hizmetler için ayrıca 0312 810 81 00 nolu telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Çam Otel'in diğer avantajlı paketleri için ise Fırsatlar sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın! 

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council