Blog

Çam Otel Temmuz Ayı Fırsatları İle Misafirlerini Mutlu Edecek

Çam Otel Temmuz Ayı Fırsatları İle Misafirlerini Mutlu Edecek

Çam Otel Temmuz Ayı Fırsatları İle Misafirlerini Mutlu Edecek

Şifalı termal su hizmetini 5 yıldızlı otel konsepti ile birleştiren Çam Otel, misafirlerine her türlü avantajı sunmaya hazır. Birbirinden farklı ve ekonomik paketleri ile her ay farkı seçenekler sunan Çam Otel’in Temmuz ayı fırsatlarına bir göz atalım. Konaklamalı termal su hizmetinin yanı sıra havuz ve termal su dahil SPA hizmetlerini günübirlik olarak da veren Çam Otel, bu günübirlik hizmetten yararlanmak isteyen misafirleri için çok özel bir paket hazırladı.

Havuz kullanımı (termal havuzlar dahil), hamam, sauna, buhar odası, tuz odası ve öğle yemeği hizmetlerini bir arada sunan Çam Otel, bütün bu hizmetleri kısa bir süre için yalnızca 149TL’ye veriyor!

SPA Paketleri Sizleri Bekliyor

çam otel, kızılcahamam kaplıcaları, termal otel, fırsat paketleri, 4 element Çam Otel'in avantajlı fırsatları bununla bitmiyor; Ateş, Su, Hava ve Toprak Element Paketleri, sizlere SPA keyfini oldukça uygun imkanlar ile sunuyor. Birçok farklı SPA hizmetini içerisinde bulunduran bu paketin detayları ise şöyle; ATEŞ PAKETİ Türk Hamamı Terapisi Tüm Vücut Kahve Peeling Volkanik Taş Masajı Özel Havuzlu Aile Banyosu Meyve İkramı Toplam Paket Fiyatı : Kişi başı  455 TL   yerine 275 TL SU PAKETİ Türk Hamamı Terapisi Lomi Lomi Masajı Deniz Yosunu Vücut Bakımı Çiçek Özü Jakuzili Banyo Detox İkram (zencefil,tarçın,elma) Toplam Paket Fiyatı : Kişi başı  450 TL   yerine 320 TL TOPRAK PAKETİ Türk Hamam Terapisi Tuz Peeling Çamur Vücut Bakımı Ihlamur Özlü Jakuzili Banyo Kuru Meyve İkramı Toplam Paket Fiyatı : Kişi başı  520 TL   yerine 390 TL HAVA PAKETİ Türk Hamam Terapisi Tuz Odası Oksijenli Cilt Bakımı Refleksoloji Sırt Masajı Özel Aile Havuzu ve Meyve ikramı Toplam Paket Fiyatı : Kişi başı  565 TL   yerine 425 TL  *** SPA paketlerimiz sömestr, yılbaşı, resmi tatiller ve vb. özel günler için geçerli değildir.

Balayı Paketlerine Göz Atın

Çam Otel aynı zamanda gelin ve damat adaylarının yüzlerini güldürmeye hazır. Çok özel balayı paketleri ile öne çıkan Çam Otel, yeni evlenecek çiftlere çok avantajlı fırsatlar sunuyor. çam otel, kızılcahamam kaplıcaları, termal otel, fırsat paketleri 1.PAKET Türk Hamam Terapisi Klasik İsveç Masajı Mini Cilt Bakımı Kişi saysı :2 Toplam Paket Fiyatı : Kişi başı  260 TL   yerine 170 TL 2.PAKET Özel Havuzlu Aile Odası Türk Hamam Terapisi Aromaterapi Masaj Mini Cilt Bakımı Kişi saysı :2 Toplam Paket Fiyatı : Kişi başı  455 TL   yerine 300 TL  Birbirinden avantajlı Temmuz ayı fırsatları ile Çam Otel, en iyi şekilde ağırlamak için sizleri bekliyor. Geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın! Keyifli tatiller. :)  

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council