Blog

Çam Otel'in Çok Amaçlı Salon Ayrıcalıklarına Bir Göz Atın

Çam Otel'in Çok Amaçlı Salon Ayrıcalıklarına Bir Göz Atın

Çam Otel'in Çok Amaçlı Salon Ayrıcalıklarına Bir Göz Atın

Şifalı termal su hizmetini 5 yıldız farkı ile ortaya koyan Çam Otel, sağladığı çeşitli hizmetler ile çevre illerden gelen ziyaretçileri en iyi şekilde ağırlamayı başarıyor. MarceraPark’tan SPA ve güzellik hizmetlerine, lezzetli restoran seçeneklerinden çocuklar için yaratılmış olan oyun alanlarına kadar her kesimden insanı memnun etmeyi başaran Çam Otel’in en özel hizmetlerinden bir tanesi de birbirinden kullanışlı çok amaçlı salon seçenekleri.

Her çeşit organizasyon, toplantı, seminer, kongre, konferans ve diğer etkinlikler için oldukça elverişli toplantı salonlarına sahip olan Çam Otel; spor, kültür-sanat, siyaset, sosyal sorumluluk, eğitim gibi tüm alanlarda toplantı hizmeti verebiliyor. Sağlık ve huzur dolu bir etkinlik dönemi geçirmeniz için en uygun ortamı Sunan Çam Otel’de gerçekleştirilen etkinlikler, verimlilikleri ile öne çıkıyorlar.

Çeşitli kongre ve organizasyonlar için gözde bir konaklama mekanı olan Çam Otel, birkaç gün sürecek etkinliklerde her türlü hizmeti sunmaya hazır. 8 farklı salonu ile uluslararası bir hizmet vermeyi vadeden Çam Otel, salonların önünde bulunan 484m2’lik ve 600 kişilik fuaye alanı ile firmaların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri stant alanları da sunuyor. Bütün salonlar aynı zamanda sınıf, kokteyl, U düzen, banket, tiyatro, fuaye ve kokteyl düzenlerinde kullanılabiliyor.

Ladin Balo ve Çok Amaçlı Salon

Çam Otel’in kongre ve toplantılar için özel olarak tasarladığı Ladin Balo ve Çok Amaçlı Salon, 1000 kişilik kapasitesi ile öne çıkıyor. Çam Otel aynı zamanda toplantının içeriğine göre çeşitli imkanlar sunuyor ve tüm ekipmanları sağlıyor. 644m2’lik alanı ve 5,75m yüksekliği ile Ladin Balo ve Çok Amaçlı Salon, misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazır. Salon aynı zamanda düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz için ideal bir ortam vadediyor. çok amaçlı salon, çam otel

Çamzade Çok Amaçlı Salon

Çamzade Çok Amaçlı Salon, her organizasyonun ihtiyacı olan bir ortam sağlıyor. Özel davetler, yemekli toplantılar, kokteyller ve daha bir çok etkinliğin gerçekleştirilebileceği salon, profesyonel ekibi ile her ihtiyacınızı karşılamaya hazır. Çamzade Çok Amaçlı Salon, 520m2'lik alanı ve 4,70m'ilk yüksekliği ile öne çıkan çıkıyor. çamzade çok amaçlı salon, çam otel

Göknar Çok Amaçlı Salon

400 kişilik kapasitesi ve ferah ortamı ile öne çıkan Göknar Çok Amaçlı Salon, misafirlerine çok özel bir orman manzarası sunuyor. Üst düzey toplantıların ve önemli görüşmelerin gerçekleştirilebileceği bu salon; grup, bayi ve firma buluşmalarınız için ideal bir ortam vadediyor. Göknar Çok Amaçlı Salon aynı zamanda oldukça ferah bir terasa sahip olma özelliği taşıyor. göknar çok amaçlı salon, çam otel Her organizasyon için uygun bir çok salon seçeneği bulunan Çam Otel’de farklı ihtiyaçlarınız için ise güneş alan konumlanması ile 110m2’lik Selvi Toplantı Salonu, 66m2’lik Sedir Toplantı Salonu, 62m2’lik Ardıç Toplantı Salonu ve 30m2’lik Defne Toplantı Salonu ve İğde Toplantı Salonu’na bakmanızı öneririz. Konaklamalı ya da günübirlik organizasyonlarınız için kendinize uygun bir salon bulacağınızdan eminiz.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council