Blog

Kendinize Verebileceğiniz En Güzel Hediye: Sağlıklı ve Güzel Bir Vücut

Kendinize Verebileceğiniz En Güzel Hediye: Sağlıklı ve Güzel Bir Vücut

masaj yaptıran kadın

Yaz mevsiminin tüm canlılığına ve güzelliklerine veda ederken sonbaharı heyecanla karşılıyoruz. Peki yeni bir mevsime hatta yeni bir başlangıca hazır mısınız? Deniz, havuz ve güneşin hem cildinizi hem de saçlarınızı yıpratan etkileri üzerinizdeyken, enerjisi hiç bitmeyen yaz mevsimine ayak uydurmaya çalışırken harcadığınız enerji sonbaharın ilk günlerinde yorgun olmanıza neden olurken kendiniz için yapmanız gerekenleri yaptınız mı?

Çam Termal Otel tüm soruların cevabının mutlu bir evet olmasını sağlıyor. bakım malzemeleri Bir gününüzü ya da hafta sonunuzu yenilenme ve detoksa adayabilir, bu sayede yeniliklere en canlı ve enerjik halinizle hazırlanabilirsiniz. Otelin lokasyonunda bulunan asırlık çam ormanlarından gelen temiz hava ile birlikte Kızılcahamam’ın şifalı sularıyla güzelliğinizi, gençliğinizi ve enerjinizi yenileme şansına sahip olursunuz.

Çam Termal Otel’de Harika Bir Hafta Sonu

Otelde bulunan vitamin bardan alabileceğiniz taze sıkılmış meyve suları, dünyanın dört bir yanından gelen şifalı bitki çayları ve alkolsüz kokteyller eşliğinde güne başlarken; gününüzü nasıl planlayacağınızla ilgili destek alabilirsiniz. kokteyl kadehi Çam Termal Otel’in geleneksel bir ritüeli şifalı termal sularla birleştirerek harika bir konsept sunduğu Türk hamamı, konsepti ve kalitesi ile dinlenmeniz için harika bir ortam sunuyor.

Güne Türk hamamında dinlenip ter atarak başlayabilirsiniz. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bu ritüelin tadını sonuna kadar çıkarın. Türk hamamı cildinizin rahatlamasını, gözeneklerinizin açılmasını ve ölü derinin atılmasını sağlayan oldukça özel bir ritüeldir. Yenilenmiş bir cilt ve ışıldayan bir görünüm için hafta sonu bakım planınıza mutlaka Türk hamamını eklemeyi unutmayın.

Uzmanlar Eşliğinde Yenilenmenin Tadını Çıkarın

Sağlıklı olmak, güzel gözükmek, iyi hissetmek ve daha enerjik olmak herkesin hayalidir. Hayatın yoğunluğunu sırtlanırken yüzünüzdeki kocaman gülümsenin bir an bile kaybolmaması için kendinize zaman ayırmanız gerektiğini aklınızdan hiç çıkarmayın.

Çam Termal Otel’de Türk hamamında yeterince dinlendikten sonra SPA & Wellness terapileri ile vücudunuzun yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Uzmanlar tarafından uygulanan hidroterapi, balneoterapi, klimaterapi ve talasso terapi uygulamaları ile yaz aylarından kalan tüm yorgunluğunuzdan kurtulabilirsiniz. masaj yaptıran kadın Hidroterapi sindirim sisteminizi düzenlerken aynı zamanda vücudunuzun her noktasının dinlenmesini de sağlar. Selülitlere iyi gelen, vücudunuzun daha ince ve sıkı olmasını sağlayan balneoterapi uygulamaları ile aynı zamanda vücut direncinizi arttırarak yaklaşan kış mevsiminde hastalıklara karşı önlem almış olursunuz.

Size yepyeni bir deneyim sunacak olan kürlerden ihtiyacınız olanları uzmanlarla birlikte belirleyerek gününüzü devam ettirebilirsiniz. Elbette bir günün kusursuz olması için ihtiyacınız olan daha çok hizmet olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Harika bir masaj ve sonrasında gelen güzel bir dinlenme seansı kendinizi yenilemeniz için yeterli olacak.

Çam Termal Otel’in uzman masöz ve masörlerinin yaptığı farklı masaj uygulamaları ile vücudunuzun her noktasının dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Kan dolaşımını arttıran, cildi güzelleştiren, gevşemeyi ve rahatlamayı sağlayan hatta zihninizin de tüm sorunlardan uzaklaşmasını sağlayan masaj uygulamaları ile kendinizi şımartırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. alnına masaj yaptıran kadın Sonbaharı karşılarken ışıldayan gülümsemenizi ortaya çıkaracak, cildinizin porselen gibi gözükmesini sağlayacak, saçlarınızı güneşin ve denizin tüm olumsuz etkilerinden kurtarıp yeniden canlandıracak tüm uygulamaları bir araya getiren Çam Termal Otel’de kendinizi yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Tarihten Gelen Güzellik: Peloid Çamur Bakımı

Güzelliği, kusursuz cildi ve ihtişamıyla tarihin en önemli kadınlarından birisi olan Kleopatra’nın sırrı olan Peloid uygulamalarını da Çam Termal Otel’de keşfedebilirsiniz. Yüzyıllardır dünyanın farklı noktalarında, tıp ve bilim insanları tarafından yakından incelenen peloid, İbn-i Sina’dan Evliya Çelebi’ye kadar pek çok ünlü düşünürün kitaplarında yer bulmuş bir maddedir.

Peloid içeriğinde bulunan mineraller cilt bakımında kusursuz sonuçlar almanızı sağlayacak. Normal, yağlı ve kuru ciltlere farklı şekillerde uygulanan peloid çamur bakımı, düzenli olarak uygulandığında daha genç ve canlı bir cilde sahip olmanızı sağlayacak. masaj yaptıran kadın Kendiniz için yapmak istediklerinizi gözden geçirin ve sadece size özel bir dünya yaratacak uygulamaları Çam Termal Otel’de keşfedin. Zihinsel ve fiziksel yorgunluğunuzdan kurtulmak için uzmanlarla birlikte karar verip sadece size özel hazırlanan alanlarda anın tadını çıkarın.

Cildinizin bebeksi bir yumuşaklığa kavuşması, saçlarınızın ışıldaması ve zihninizin tüm rahatsız edici düşüncelerden arınması için kendinize bir şans verin. Çam Termal Otel’de konforun, kalitenin ve doğallığın tadını çıkarın.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council