Duyurular

Çam Otel’de Ramazan Coşkusu Sürüyor!

Çam Otel’de Ramazan Coşkusu Sürüyor!

Ramazan Bayramı programı

Termal otel konseptini 5 yıldız farkı ile birleştiren Çam Otel, Ramazan bayramı için çok özel fırsatlar ile karşınızda. İslami usullere uygun yapısı ile öne çıkan Çam Otel, ailelere uygun aktiviteleri ile sizleri sağlık ve huzur dolu bir bayram tatiline davet ediyor.

Ramazan Bayramı'nı tüm coşkusu ile kutlamaya hazırlanan Çam Otel’in bayram programı ise şu şekilde;                                                        
1. Gün: Zekai Tunca
2. Gün: Sıra Gecesi
3. Gün: Ankara Sanat Atölyesi Dans Gösterisi (Her gün Çocuklara tüm gün Animasyon gösterileri)

Göz alabildiğince uzanan çam ormanlarının tam ortasına konumlanmış otelde birçok aktivite seçeneği bulmak mümkün. Özel aile kabinlerinde Kızılcahamam’ın şifalı termal suyundan faydalanırken bir yandan da Çam Otel’in lezzet dolu restoranlarının tadını çıkarabilir, güzellik ve SPA merkezinde hayatın karmaşasından bir nebze olsun uzaklaşabilirsiniz. Çam Hotel Ramazan Bayramı programı

Şifalı Termal Suyun Faydaları

  • Cildi yeniler
  • Üst solunum yollarını rahatlatır
  • Kalp dolaşımını düzenler
  • Romatizmaya iyi gelir
  • Kilo vermeye yardımcı olur
  • Rahatlatır

23.06.2017 – 28.06.2017 tarihleri arasında çift kişilik odada tek kişi konaklama ücretleri ise şöyle; 2 Gece: Çift kişilik Odada kişi başı 580 TL 3 Gece:Çift kişilik Odada kişi başı 699 TL 4 Gece:Çift kişilik Odada kişi başı 899 TL (Fiyatlara KDV dahildir.) Çam Otel'in konforlu ve sizler için her detayı düşünülmüş odalarını incelemek için ''Her İhtiyacınıza Hitap Edecek Farklı Oda Tipleri Çam Otel’de'' blog yazımıza göz atabilirsiniz. 

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council