Duyurular

Çocuklarınız ile Birlikte Eğlence Dolu Bir Sömestr Tatiline Davetlisiniz

Çocuklarınız ile Birlikte Eğlence Dolu Bir Sömestr Tatiline Davetlisiniz

Sömestr tatili kampanyası duyuru

   7’den 70’e Sömestr Tatilinde 5 Gece ve Üzeri Konaklamalarınız da %5 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Çocuklar için her gün animasyon gösterileri ve yarışmalar!

21 Ocak 2018 - Hüner Coşkuner ile Düşler Gecesi

25 Ocak 2018 - Tülay ile Pop Gecesi

26 Ocak 2018 - Sıra Gecesi

28 Ocak 2018 - Zekai Tunca ile Nostalji

30 Ocak 2018 - Sıra Gecesi

1 Şubat 2018 - Grup Ankyra ile Sevilen Şarkılar

3 Şubat 2018 - Tülay ile 90’lar

Online Rezervasyon
Telefonla Rezervasyon

[/et_pb_text][et_pb_code admin_label="Kod" _builder_version="3.0.50"]In your html page, add the snippet and callgoog_report_conversion when someone clicks on thechosen link or button. -->In your html page, add the snippet and callgoog_report_conversion when someone clicks on thechosen link or button. -->[/et_pb_code][et_pb_text admin_label="Text" _builder_version="3.0.50" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat"]

Sömestr tatilini hem spor ve macera, hem de eğlence dolu etkinlikleri bir arada bulabileceğiniz 5 yıldızlı otel konforu ile yaşamak ister misiniz?

O zaman Çam Thermal Resort & Spa Convention Center tam size göre…

Çocuklar için birbirinden çeşitli aktivite seçenekleri, spor turları, sağlık için termal su tedavisi ve SPA eşliğinde Çam Termal Hotel, sizi çam ormanları arasında muhteşem bir tatile davet ediyor...

Spor ve Adrenalin Dolu MaceraPark

çam hotel maceraparkGenç, yaşlı, çocuk fark etmeksizin huzurlu ve mutlu bir tatil imkanı sunan Çam Termal Otel bilinen termal tatil anlayışını değiştirerek size yeni bir pencere sunuyor. Termal tatil konseptinin şifalı suların sağlıklı etkilerinden yararlanılmasının yanı sıra adrenalin, macera ve eğlenceyi bir araya getiren otelde farklı aktivite alanları bulunuyor.

 Eğlence Dolu Çocuk Klübü

çam hotel çocuk klübüÇam Hotel, yetişkinler için sunulan aktivite ve etkinliklerin yanında çocuklar için de güvenilir bir ortam sağlıyor. 4-12 yaş grubu çocuklara uygun şekilde hazırlanmış birçok etkinlik bulunan Çocuk Klübü; çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda uzman ekip tarafından, çocukların sağlıkları ve gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek şekilde hazırlanan oyunlar ve etkinlikler sunuyor.

Online Rezervasyon
Telefonla Rezervasyon

Elektronik Oyun Merkezi

çam hotel elektronik oyun merkeziÇam Termal Hotel hizmetlerini en üst seviyede ve en modern ekipmanları kullanarak, çocuklara özel hizmetler sunmaya devam ediyor. Her yaş grubuna ve ailelere hitap eden otel, elektronik oyun salonu ile hem çocuklara, hem de hep çocuk kalanlara vazgeçemeyecekleri bir imkan sunuyor.

Kızılcahamam'ın Muhteşem Doğası

kızılcahamam doğasıGeçmişten günümüze kadar gelen tarihi, göz alabildiğince uzanan çam ağaçları, şifalı termal suyu, doğal beslenme ürünleri ile öne çıkan Kızılcahamam, sizi ve ailenizi muhteşem doğal güzellikler ile bir araya getiriyor. Sakin doğa yürüyüşleri, safari turları, farklı canlı türleri, yöresel yemekleri ve huzur dolu bir ortam ile Ankara’nın akciğeri sizleri bekliyor.

Online Rezervasyon
Telefonla Rezervasyon

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council