Aktiviteler

Masa Tenisi

Masa Tenisi

masa tenisi raketleri ve topu Her yaş grubuna hitap eden masa tenisi keyifli zamanlar geçirmek için tercih edebileceğiniz salon sporlarından bir tanesidir.

Çam Termal Otel hem kapalı mekanda hem de açık alanda gerçekleştirilebilecek etkinlikleri ile her anınızı keyifle geçirebileceğiniz bir zaman dilimi sunmaktadır. Bu aktivitelerden biri olan masa tenisi, her yaş grubundan insanın rahatlıkla zaman geçirebileceği etkinliklerdendir. Aileye uygun bir otel olan Çam Termal Otel, misafirlerinin her alanda sınırsız hizmet ve eğlenceli etkinliklerle tatil yapabileceği bir oteldir. Çam Termal Otel’in her bölümünde farklı bir etkinliğe dahil olabilir, tatil süreniz boyunca sıkılmadan ve strese girmeden zamanınızı verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Aile oteli kavramı ile yola çıkan Çam Termal Otel, her misafirinin tatilini en verimli şekilde kullanabileceği ekipmanlarla hizmet vermektedir. Eski bir spor olan masa tenisi, yine Çam Termal Otel’in sağladığı ekipmanlarla tatlı rekabetlere dönüşebilen bir etkinlik olacaktır.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council