Aktiviteler

Fitness Merkezi

Fitness Merkezi

Çam Otel fitness salonu Bir fitness merkezinde bulunabilecek tüm ekipmanlar ve en kaliteli markalardan seçilmiş spor aletler ile sağlıklı ve zinde bir tatil geçirebilirsiniz.

Çam Termal Otel, tüm hizmetlerinde öncelikle sağlık konusunu ele almaktadır. Sağlık turizmi denilen kavramın bir parçası olan otel, misafirleri için ayrılan her alanda bu koşullara uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmez rutini olan spor, Çam Termal Otel farkı ile misafirlere sunulmaktadır. Hayat kalitesini her an her yerde yükseltmek isteyen ve sağlıklı yaşamayı bir yaşam biçimi haline getiren kişilerin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış fitness merkezi, Çam Termal Otel hizmetlerinden biridir.

Bir fitness merkezinde bulunabilecek tüm ekipmanlar ve en kaliteli markalardan seçilmiş spor aletleri ile sağlıklı ve zinde bir tatil geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlere yardımcı olabilecek fitness eğitmenleri ve özel programlar eşliğinde verimli bir termal tatil geçirebilirsiniz.

Aileye en uygun otel şeklinde tasarlanan Çam Termal Otel, fitness merkezinde de misafirlerinin hassasiyetlerine önem vermektedir. Kadın ve erkek için ayrı olarak hazırlanan fitness merkezinde tüm ekipmanları dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

*
** Ad Soyad ve E-posta adresi zorunludur. E-posta adresiniz gizli kalacaktır.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council