İnsan Kaynakları

Oğultürk Grup bünyesinde 2014 aralık da hizmete kapılarını açan Çam Thermal Resort & Spa Convention Center, İç Anadolu bölgesinin tek tatil tesisidir.

 Oğultürk İnşaat, inşaat sektöründeki yenilikçi bakış açısını, insan kaynakları politikasına da taşımıştır.

Bu politikamızın en önemli parçası, motivasyonu yüksek, disiplinli ve huzurlu bir iş ortamı sağlamaktır. Bununla beraber güçlü, dinamik yönetici kadrolarımızın liderliğinde,  iş etiğine bağlı, kültürümüzü sahiplenen  çalışanlar ile kurumsal girişimciliğimizi pekiştirmektir.

İşe alım sürecimizin temel mottosu doğru işe, doğru insanın verilmesidir.

İşe alınan personelin, en kısa ve en etkili şekilde oryantasyonunun tamamlanması, beraberinde yaratılan çalışma ortamı ile ekip  çalışmasını teşvik edilmesi, insan kaynakları politikamız için son derece önemlidir.

Oğultürk  İnşaat ve  Oğultürk  Grup bünyesindeki şirketlerimizdeki kariyer fırsatlarına özgeçmişinizin bize ulaşması ile başlamaktadır.  Başvurular İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirilmekte ve açık  pozisyonlar dahilinde uygun bulunan adaylar  ile iletişime geçilerek iş görüşmeleri organize edilmektedir. Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilir.

[recaptcha]