Deluxe Suit Oda

360 Derece SALON GÖRÜNÜMÜ

Deluxe Suit Oda

Ankara - Kızılcahamam Çam Termal Otel, eşsiz ve lüks hizmetini özellikle konaklama alanlarında göstermektedir. Konaklama için en uygun şartları sunan Çam Termal Otel, Deluxe Suitlerde sunduğu hizmetleri ile her yaştan misafirine rahatlık sunmayı hedeflemektedir.

Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
Deluxe Suit Oda
Büyüt
MÜŞTERİ YORUMLARI

MÜŞTERİ YORUMLARI

Melisa Candan

Deluxe Suit’te konaklamak gerçekten de ayrıcalıklı bir deneyimdi. Özel tasarım atmosferin içerisinde orman manzarasına karşı kahvemizi yudumlamak gerçekten de herşeye değdi. Teşekkürler Çam Otel.

Melisa Candan

Deluxe Suit Oda Hakkında

Minimalize bir tasarım ile sunulan Deluxe Suit odalar, dublex şekilde tasarlanmıştır. Ankara – Kızılcahamam Çam Termal Otel’in her odasında olduğu gibi rahatlatıcı ve şık bir görünüme sahiptirler. Misafirlere lüks anlayışı, bir hizmet olarak sunulmaktadır. Deluxe Suitler, 150 m2’lik alana sahiptirler. Tüm ihtiyaçlar karşılanabilecek niteliktedir ve hatta fazlası ile misafirlerin en güzel şekilde zaman geçirebilecekleri bir alandır.

Tüm oda zeminleri halı ile kaplıdır. Wi-Fi hizmetimiz bulunmaktadır.

Kızılcahamam’ın en güzide mekanlarından biri olan Çam Termal Otel’in tüm bölümleri, aileye uygun şekilde tasarlanmıştır. Hizmetleri ile muhafazakar kesimin rahatlıkla termal keyfini yaşayabilecekleri bir yapıdadır.

Çam Termal Otel, İslami usullerde bir oteldir. Bu sebeple konaklama için gelecek ve aynı odayı paylaşacak çitflerde evlilik şartı aranmaktadır.

Deluxe Suit Oda Özellikleri

Yatak Odası

Çift ya da tek kişilik seçenekleri, konforlu ve ergonomik yatakları, ihtiyaç dahilindeki ek servisleri ile hizmetinizdedir.

Banyo

Hijyenik yapısı ve konforlu kullanımı ile hizmetinizdedir. Tüm odalarda olduğu gibi Standart Oda banyolarında ihtiyacınız olabilecek tüm materyalleri bulabilirsiniz.

Full HD Led TV

Birçok uluslararası ve yerli kanalı izleyebileceğiniz yüksek çözünürlüklü Led TV’ler, Standart Oda bünyesinde mevcuttur.

Dijital Kasa

Her müşterimizin değerli eşyalarını güvenle saklayabileceği ve yalnızca odayı kullananların erişimine açık şekilde tasarlanmış güvenlik kasaları mevcuttur.

Mini Fridge

Her odada misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış mini buzdolapları bulunmaktadır.

Oda Sıcaklığı

Merkezi ısıtma sistemi sayesinde her odanın sıcaklığı, insan vücuduna en uygun şekilde ayarlanmaktadır.

Su Isıtıcısı / Çay-Kahve Seti

Misafirlerimizin günün her saatinde sıcak içeceklerini hazırlayabilecekleri kahve seti mevcuttur.

Direk Telefon

Otelin her bölümünü 7/24 arayabileceğiniz şekilde hizmetinize sunulmuş dahili hatlardır.

Oturma Odası

Normal bir evin sahip olabileceği büyüklükte bir oturma odası mevcuttur. Misafirlerin toplantı gibi etkinliklerini odalarında rahatlıkla yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Mutfak

Tüm mutfak gereçlerinin bulunabileceği şekilde donatılmıştır. Misafirlerin otel servisine ihtiyaç duymadan kullanabilecekleri nitelikte bir mutfaktır.

Jakuzi

Banyonun içinde yer alan jakuzi ile rahatlamanın keyfini yaşayın.

Buklet,Terlik

Oda içerisinde kullanabileceğiniz, size özel şekilde hazırlanmış buklet, terlik gibi eşyalar bulunur.

Diğer Odalarımız

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council