Family Oda

Ankara - Kızılcahamam Çam Termal Otel, eşsiz ve lüks hizmetini özellikle konaklama alanlarında göstermektedir. Konaklama için en uygun şartları sunan Çam Termal Otel, Family Odalarında sunduğu hizmetleri ile her yaştan misafirine rahatlık sunmayı hedeflemektedir.

Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
Family Oda
Büyüt
MÜŞTERİ YORUMLARI

MÜŞTERİ YORUMLARI

Fatma Can

Çam Otel’e üç çocuğumuz ile birlikte haftasonu tatiline geldik. Oda seçerken ise Family Oda’yı tercih ettik. Çünkü hem odanın içerisindeki bölmeler sayesinde kendimize ait bir alanımız oldu, hem de bütün aile bir arada kalabilme imkanına sahip olduk.

Fatma Can

Family Oda Hakkında

Termal suyun faydalarını benzersiz bir şekilde misafirlerine sunan Ankara – Kızılcahamam Çam Termal Otel, aileler için her yönü ile uygun bir oteldir. Ailelerin rahat bir tatil geçirebilmeleri için özel tasarlanmış olan Family Odalar, hem işlevsel hem de estetik olmaları ile rahatlatıcı bir atmosfer sunmaktadır. Aileler için en uygun konumlarda özenle hazırlanan odalar, aynı zamanda manzaraları ile öne çıkmaktadır. Her bir oda 50 m2’lik kullanım alanına sahiptir. Aileler için hazırlanan odalardaki en önemli özelliklerden biri, odanın bölmeler halinde tasarlanmış olmasıdır. Bu sayede çocukları ile gelen misafirler, oda içerisinde hiçbir kısıtlama olmadan hareket edebilirler. Aile odaları asansöre en yakın konumdadır. Böylece misafirler otelin her bölümüne rahatlıkla ulaşabilirler. Çam Termal Otel’de toplamda 12 adet Family Oda bulunmaktadır.

Tüm oda zeminleri halı ile kaplıdır. Wi-Fi hizmetimiz bulunmaktadır.

Çam Termal Otel, İslami usullere uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple konaklama için gelecek ve aynı odayı paylaşacak çitflerde evlilik şartı aranmaktadır.

Family Oda Özellikleri

Yatak Odası

Çift ya da tek kişilik seçenekleri, konforlu ve ergonomik yatakları, ihtiyaç dahilindeki ek servisleri ile hizmetinizdedir.

Banyo

Hijyenik yapısı ve konforlu kullanımı ile hizmetinizdedir. Tüm odalarda olduğu gibi Standart Oda banyolarında ihtiyacınız olabilecek tüm materyalleri bulabilirsiniz.

Full HD Led TV

Birçok uluslararası ve yerli kanalı izleyebileceğiniz yüksek çözünürlüklü Led TV’ler, Standart Oda bünyesinde mevcuttur.

Dijital Kasa

Her müşterimizin değerli eşyalarını güvenle saklayabileceği ve yalnızca odayı kullananların erişimine açık şekilde tasarlanmış güvenlik kasaları mevcuttur.

Mini Fridge

Her odada misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış mini buzdolapları bulunmaktadır.

Oda Sıcaklığı

Merkezi ısıtma sistemi sayesinde her odanın sıcaklığı, insan vücuduna en uygun şekilde ayarlanmaktadır.

Buklet,Terlik

Oda içerisinde kullanabileceğiniz, size özel şekilde hazırlanmış buklet, terlik gibi eşyalar bulunur.

Su Isıtıcısı / Çay-Kahve Seti

Misafirlerimizin günün her saatinde sıcak içeceklerini hazırlayabilecekleri kahve seti mevcuttur.

Direk Telefon

Otelin her bölümünü 7/24 arayabileceğiniz şekilde hizmetinize sunulmuş dahili hatlardır.

Diğer Odalarımız

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council