Çam Termal Otel'in Ulaşım Fırsatı

Termal tatil, bir sağlık turizmidir. İnsanların zihinsel ve bedensel olarak rahatlamak, varsa rahatsızlıkları için dönemsel terapi almak amaçları ile tercih ettikleri bir tatil türüdür. Termal oteller, termal kaynakların bulunduğu bölgelerde ya da yakınlarında hizmet sunmaktadırlar. Ankara’nın termal cenneti Kızılcahamam da termal otelleri ile meşhur bir bölgedir. Kızılcahamam’ın kuşkusuz en iyi oteli olan Çam Otel de termal oteller arasında meşhur bir oteldir. Termal turizmin her alanında verdiği kusursuz hizmet ile sağlık konusunda vazgeçilmez bir mekan olmaya hak kazanmıştır.

Çam Termal Otel, her alanda sağladığı hizmetlerinde her gün bir yenilik daha ekleyerek yoluna devam etmektedir. Termal tatilin en önemli sorunlarından biri olan ulaşım için de misafirlerine desteğini esirgememektedir. Termal tatilin en önemli özelliği olan dinlenme eylemini henüz tatilin başlangıç noktasında misafirlerine yaşatmaktadır. Dileyen misafirlerin öncesinde belirtecekleri adres sayesinde Çam Termal Otel’e kadar ulaşımları itina ile sağlanmaktadır.

Termal otele şehir dışından ya da şehir merkezinden gelmek isteyen misafirlerin, rezervasyon sırasında ulaşım hizmetinden faydalanmak istediklerini belirtmeleri yeterlidir. Bu hizmetimiz ayrı ücretlendirilmektedir.

Transfer information

From Ankara airport or city center to Kızılcahamam Çam Hotel

From Kızılcahamam Çam Hotel to Ankara Airport or city center

Havaalanı transferi olarak daha yaygın kullanıma sahip hizmetimizde;

  • 4 Kişi Normal Taksi Tek Yön 300 TL   - 8 Kişiye Kadar Transportion by WV Caravella Araç Tek Yön 600 TL

Ulaşım, rezervasyon ya da otel içerisinde almak istediğiniz tüm hizmetler için ayrıca 0312 810 81 00 no lu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Termal tatilinizin her anında sağlık, huzur ve keyif sizinle olsun.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council