" /> Futbol Kampı - Çam Hotel
:

Futbol Kampı

Otellerimizde yer alan profesyonel futbol sahası, antrenman sahası ve kaleci antrenman sahaları gerek spor kulüplerine, gerekse futbol severlere vazgeçilmez olanaklar sunar.

Futbol Kampı Hakkında

Sağlık ve tatil kavramlarının hayat bulduğu bir mekan olan ve Ankara Kızılcahamam’ın en güzel yerine sahip olan Çam Termal Otel, sunduğu hizmetleri ile her yaşa ve her bireye uygun etkinlikleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Sadece termal bir tesis değil, konaklamak isteyen her misafirinin istek ve zevklerini karşılayacak nitelikte de bir oteldir. Spor yapmanın sağlık üzerindeki etkisi göz önünde bulundurularak tasarlanmış Çam Termal Otel’de, farklı spor alanları hizmete sunulmuştur.

Fifa standartlarına uygun şekilde tasarlanmış futbol sahası, termal otel sınırları içerisinde sunulan hizmetlerden biridir. Tüm otel misafirlerinin kullanımına açık olan futbol sahası, alt yapısı itibari ile de hava şartlarına ve her türlü egzersize uygun şekildedir. 76x38 metre büyüklüğünde ve taraftarlar için stadyum şeklinde tasarlanmıştır. Futbol sahasının bir diğer özelliği de bulunduğu konum itibari ile güneşin doğuşu ve batışı esnasında uygun derecede ışık alabilecek şekilde olmasıdır. Bu sayede herhangi bir antrenman boyunca oyuncular olumsuz etkilenmemektedir.

Kızılcahamam’ın temiz havası ve çam ağaçlarının huzur veren manzarası eşliğinde kaliteli zaman geçirilebilecek alanlara sahip Çam Termal Otel, mümkün olan her aktivite ile misafirlerinin rahat etmelerini sağlamaktadır.

css.php