Blog

Çam Otel'in Muhteşem VIP Terasından Gözlerinizi Alamayacaksınız

Çam Otel'in Muhteşem VIP Terasından Gözlerinizi Alamayacaksınız

Çam Otel'in Muhteşem VIP Terasından Gözlerinizi Alamayacaksınız

Çam Termal Otel müşterileri için her zaman konforu ve rahatlığı öne çıkaran çözümler sunuyor. İslami usullere uygun olarak tasarlanan ve hizmet veren otel mahremiyeti ve huzuru sağlamak için tüm gereklilikleri kusursuz bir şekilde sağlıyor. Çam Termal Otel’de bulunan VIP teras termal su deneyimini oldukça farklı bir seviyeye taşıyor. Dikkat çeken tasarımı ve hizmet ayrıcalıkları ile mutlaka deneyimlemek isteyeceğiniz Kule Tower VIP Teras’ta geçirdiğiniz zamanı hiçbir zaman unutamayacaksınız.

Size Özel Alanlarda Size Özel Hizmetler

Çam Termal Otel ayrıcalıklı hizmetleri ile tüm müşterilerinin özel hissetmesini sağlamak için çalışıyor. Otelin çatı katında bulunan ve her açıdan asırlık çam ormanlarının eşsiz manzarasına sahip VIP oda sunduğu deneyim ile dikkatinizi çekecek. çam otel vip teras Terasta bulunan termal havuz dinlenmeye ihtiyacınız olduğu anda sizin için özel olarak hazırlanıyor. Sadece size ve ailenize özel bir alanda, otelin en üst katında, muhteşem bir manzara eşliğinde dinlenmek isterseniz VIP terası mutlaka demelisiniz. Kendine ait bir lavabosu ve dinlenme alanı bulunan VIP terasta kendinizi krallara layık bir ortamda bulacaksınız.

Çam Otel’de Sınır Yok

Hizmet anlayışını her zaman müşterilerinin gülümsemesini odaklayarak geliştiren Çam Termal Otel’in VIP terasında size özel yapılan ikramların tadını çıkarabilirsiniz. Çam ormanlarından gelen eşsiz orman havasını içinize çekerken karşınızda uzanan orman ve dağ manzarasını hayranlıkla izleyebilirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacağınız, camlarla çevrelenmiş bu özel alanda siz bütün manzaraya sahip olurken sadece kendinizle ya da sevdiklerinizle zaman geçireceksiniz. çam otel vip teras Camlarla çevrelenmiş termal havuz, dinlenme ve lavabo alanının dışında kalan oldukça büyük ve açık bir terasa sahip olan alanda gözlerden ırak bir şekilde güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Konfor, mahremiyet ve keyif odaklı hizmetlerini her zaman aileleri düşünerek sunan Çam Termal Otel kendisi ile baş başa kalmak isteyenler için VIP terası ile hizmet veriyor. VIP terasta geçirdiğiniz zaman içerisinde otelin vitamin barından, restoranlarından ya da kafesinden sipariş verebilirsiniz. Eşsiz doğal güzellikleri seyrederken yemeğinizi yiyebilir ya da kahvenizi yudumlayarak sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council