Blog

Rezonans Terapisi Çam Hotel’de Başlıyor!

Rezonans Terapisi Çam Hotel’de Başlıyor!

Rezonans Terapisi Çam Hotel’de Başlıyor!

Geçmiş yıllardan beri konuklarına sağlıklı bir tatil imkanı sunan Çam Termal Hotel, termal suların ve arındırıcı terapilerin Ankara’daki adresi haline gelmiş durumda. Doğanın sağlıkla buluştuğu tesisimizde termal sularla şifa bulabilir, SPA & Wellness merkezimizde vücudunuzu ve zihninizi arındırabilirsiniz. Sağlık turizmine yeni bir soluk getiren tesisimiz, konuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yeniliklerine devam ediyor. Yakın zamanda sunmaya başlayacağımız Rezonans Terapisi ile vücudunuzun hasarlı bölgelerini belirleyebilir, kısa süre içerisinde tedavilerinizi başlatabilirsiniz.

Rezonans Terapisi Nedir?

Uzakdoğu kültüründe önemli yer bulan terapilerden biri olan rezonans terapisi, cerrahi müdahale gerektirmeden yapılan bir işlemdir. İnsan vücudu, düzenli olarak işlevlerini gerçekleştirirken çeşitli manyetik alanlar oluşturur. rezonans terapisi Rezonans terapisi, her birey için özel olarak belirlenen frekanslarda sinyallerin vücuda gönderilmesi ile çalışır. Vücuttaki hasarlı bölgeler, sinyallerin takip edilmesi ve vücuda yerleştirilen alıcılar aracılığı ile belirlenir. Bu sayede fiziksel olarak hissedilmeyen ya da gizli şekilde oluşan hasarların da belirlenmesi sağlanır. Uzakdoğu kültürlerinde binlerce yıldır kendine yer bulan terapiler, modern tıbbın tespit etmekte geç kaldığı ya da tespit edemediği pek çok hastalığın belirlenmesini sağlar. Tüm hastalıkların tedavisinde erken teşhis oldukça önemlidir. Rezonans terapileri, kendi vücudunuzu keşfederek gizli hastalıkların önüne geçmenizi sağlar. Bakteri, virüs ve parazit gibi zararlı organizmaların vücudunuzdan atılmasını da sağlayan terapi sayesinde vücudunuzda biriken toksinlerden de kolayca kurtulabilirsiniz. Rezonans terapisi, yaklaşık 3 saat sürer ve hasarlı bölgelerin belirlenmesi ile başlar. Sonrasında iyotlu tuz yardımı ile arındırma süreci başlar. rezonans tedavisinin faydaları, çam hotel rezonans tedavisi

Sağlık İçin Faydalı

Tükettiğiniz gıda maddelerinden ve içeceklerden vücudunuza giren, zaman içerisinde biriken ve birçok hastalığın ana nedeni olan ağır metal ve toksinlerden kurtulmak için zahmetsiz, ağrısız ve etkili bir yöntemdir. Alıcılar, beyin fonksiyonlarını takip ederken vericiler de vücudunuza çeşitli frekanslarda sinyal gönderir. Rezonans terapisi sırasında vücudunuza gönderilen sinyallerin hiçbir yan etkisi yoktur. Karşılaştırma yapmak gerekirse bir terapi seansı esnasında maruz kalacağınız sinyaller, cep telefonunuz nedeni ile maruz kaldığınız sinyallerin %1’inden daha azdır. Siz de Uzakdoğu kültürünün sunduğu bu eşsiz terapiden yararlanmak ve vücudunuzdaki hasarları hemen tedavi etmeye başlamak için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çam Termal Hotel'de hafta sonları rezervasyon yaptırarak bu muhteşem tedaviden faydalanabilir, sağlığınız için oldukça yararlı bir adım atabilirsiniz.

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council