Blog

Çam Hotel Ankara Kızılcahamam Termal Otelleri Arasında Öne Çıkıyor

Çam Hotel Ankara Kızılcahamam Termal Otelleri Arasında Öne Çıkıyor

Çam Hotel Ankara Kızılcahamam Termal Otelleri Arasında Öne Çıkıyor

Şehrin merkezindeki konumu ile öne çıkan Çam Termal Hotel, Ankara Kızılcahamam termal otelleri arasında yer alıyor. Beş yıldızlı otel konforunu termal suların mucizesi ile bir arada sunan otelde, konukların keyifli zaman geçirmesi amacıyla düzenlenen pek çok tesis de bulunmakta.

Kızılcahamam otelleri arasından yemyeşil doğası ve seçkin tarzı ile farklılaşan otelde, ailelerin birlikte konaklayabilecekleri süit odalar ve eğlence alanları da yer alıyor.

Çam Hotel Nerede?

Kızılcahamam’ın yemyeşil doğasının içinde, çevresi ile maksimum etkileşime geçecek şekilde tasarlanmış olan Çam Hotel; binlerce yıldır şifa amacıyla kullanılan termal suları, en yüksek konfor ile sunuyor.

Çam Hotel Kızılcahamam

Beş yıldızlı bir otel olarak işletilen ve konukların tüm ihtiyaçları düşünülerek oluşturulan konsept, konukların şehir merkezine yakın ve stresten uzak bir tatil geçirmelerini sağlıyor.

Ankara’ya yarım saat, İstanbul’a ise 3 saat mesafede bulunan Kızılcahamam bölgesinde yer alan otel; etrafını çevreleyen çam ormanları ile kendinizi doğanın içinde hissetmenize olanak sunuyor.

Kızılcahamam Soğuk Su Milli Parkı içerisinde yer alan ve sürdürülebilir turizmin önde gelen markalarından olan otel, bölgedeki ormanlar içerisinde yapılabilecek birçok aktiviteyi de ziyaretçilerine sunar. Doğa ile iç içe olan yapısı sayesinde safari, trekking ve farklı spor dallarındaki antrenmanlarınızı keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Çözümler

Çam Hotel’in diğer Kızılcahamam otelleri arasından sıyrılmasını sağlayan en önemli özelliklerinden biri de, farklı bütçeler için uygun çözümler üretebilen yapısıdır.

family oda

222 Standart Oda, 8 Junior Suit, 17 Family Oda, 2 Deluxe Suit, 2 King Suit ve 5 engelli dostu oda ile hizmet veren otelde; konukların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler bulunuyor. Tüm odalarda orman manzarası ve beş yıldızlı otel konforunda mobilyalar da konuklara sunuluyor.

Konukların kendini evinde hissetmesini sağlayacak tasarımı ile hizmet veren otelde, siz de kendi bütçeniz dahilinde bir konaklama planı oluşturabilirsiniz.

Lüks Kavramına Yeni Bir Boyut

Otelin ziyaretçilerine sunduğu eğlence imkanlarının yanı sıra, SPA ve bakım gibi hizmetler de sunuluyor. Modern bir tasarımla bezenen tesiste geleneksel masajlar, Türk hamamı, ve terapi gibi kürler ziyaretçileri bekliyor.

Kızılcahamam otelleri arasında en seçkin SPA hizmetlerini sunmasıyla da bilinen otelde, SPA bölümüne özel bir asansör ile erişim sağlanıyor. Bu sayede konaklama gerçekleştiren ziyaretçilerin, otel içerisinde gereksiz vakit kaybetmesinin de önüne geçiliyor.

Özel Etkinlikler İçin Doğru Adres

Düğün, nişan, balayı ve diğer özel etkinlikleriniz için de otelimiz bünyesinde farklı çözümler sunuluyor. 1.000 kişi kapasiteli ana salonumuzda unutulmaz bir organizasyon sizi bekliyor.

düğün organizasyonu

Davetlilerinizin konaklamasını istemeniz halinde avantajlı paketler arasından kendinize en uygun seçeneği de seçebilirsiniz. Aynı zamanda yeni evli çiftlere özel sunulan balayı paketlerimizi de incelemenizi öneririz.

Yemyeşil doğası ile öne çıkan Kızılcahamam’da, usta şeflerimizin hazırladığı ve profesyonel ekibimizin sunduğu enfes lezzetler ile deneyimli organizasyon ekibimiz; en güzel gününüzü unutulmaz bir ana dönüştürecek.

Kurumsal Toplantılarda Ayrıcalıklı Tercih

Ulusal düzeyde faaliyet gösteren markaların her yıl düzenledikleri toplantı ve kongrelerde ilk seçimleri olan otelimiz, 8 farklı toplantı salonu ile hizmet veriyor.

Uluslararası standartlarda hazırlanan ve son teknoloji sistemlerle donatılan toplantı odalarımız, verimliliğin arttırılması ve konukların rahatı düşünülerek tasarlandı. 1.000 kişi kapasiteli Ladin balo salonu, birçok farklı organizasyon için ideal bir ortam sunuyor.

konferans salonu

Göknar ve Selvi toplantı salonları ise doğal ışık alan yerleşimleri, teras özellikleri ve ferah yapıları ile öne çıkıyor. Tüm toplantı salonlarında uygulanabilen farklı yerleşim düzenlemeleri sayesinde seminer ve konferanslar kadar, iş geliştirme oturumları da gerçekleştirilebiliyor.

Otel içerisinde markaların ihtiyaçlarını karşılayacak fuaye ve stant alanları da yer alıyor. Bu sayede birden fazla markanın birlikte düzenleyecekleri organizasyonlarda fuaye ve sunum alanı da yaratılıyor.

Kızılcahamam Otelleri Arasında Öne Çıkan Hizmet

Kızılcahamam otel denildiğinde beş yıldızı ile öne çıkan Çam Hotel, çevresindeki diğer tesislere kıyaslandığında profesyonel ekibi ile bölgeyi ileri taşıyor. Aile odaklı hizmet anlayışı ve sunduğu farklı paketler sayesinde her kesimden konuğun kaliteli vakit geçirmesini sağlayan otelde, sağlık da ön planda tutuluyor.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçirirken şehir hayatının stresinden uzaklaşacağınız bir tatil planlamak ve sunduğumuz ayrıcalıkları paketler hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

çam ormanları içerisinde çam hotel

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council