Blog

14 Şubatı Unutulmaz Kılacak 6 Sevgililer Günü Sürprizi

14 Şubatı Unutulmaz Kılacak 6 Sevgililer Günü Sürprizi

kalpli balon taşıyan sevgililer

Yıl boyunca kutladığımız onlarca farklı gün arasında en ilgi çekeni sevgililer günü, yapılan en özel sürpriz ise şüphesiz ki sevgililer günü sürprizi. Hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz kişi ile romantik ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayan bu özel tarihte zaman içerisinde pek çok deneyim elde ediliyor.

Özellikle uzun süredir birlikte olan çiftlerin karşılaştıkları en önemli sorunlardan biri ise, tekrarlayan programlar ve hediyeler. Eğer hayatınızın merkezine koyduğunuz özel kişiye yapacağınız bir sevgililer günü sürprizi arayışı içerisindeyseniz doğru yerde olduğunuzu belirtelim.

Huzurlu ve konforlu tatilin adresi Çam Otel olarak hazırlamış olduğumuz içeriğimizde, eşinize ona verdiğiniz değeri anlatmanıza yardımcı olacak ve sevgililer gününü unutulmaz kılacak sürpriz önerilerini bir araya getiriyoruz.

Önerilerimize göz attıktan sonra ise yapmanız gereken tek şey size ve ilişkinize en uygun olan fikri dikkate alarak uygulamaya koymak. O halde sözü daha fazla uzatmadan 14 Şubat’ı çok daha özel hale getirecek her biri birbirinden etkileyici sürpriz önerilerimize göz atalım.

Eşinizi Mutlu Edecek Sevgililer Günü Sürprizi Önerileri

Sevgililer gününde eşinize yapacağınız tatlı bir sürpriz, onu mutlu etmenin ve ona verdiğiniz değer göstermenin romantik bir yoludur. Ona satın aldığınız güzel bir hediyenin, onu düşünerek hazırladığınız lezzetli bir yemeğin ya da ona özel organize ettiğiniz bir tatilin eşinizi sevinçten bulutların üzerine çıkartacağına emin olabilirsiniz. 

İşte size özel, sevgililer gününü unutulmaz kılacak ve eşinizin size bir kez daha hayran olmasını sağlayacak sevgililer günü sürprizleri…

Romantik Bir Akşam Yemeği

beyaz bir tabak kırmızı peçete ve çatal bıçak

Hemen herkes için akla ilk gelen sürprizlerden biri olsa da eşinizle başbaşa yiyebileceğiniz romantik bir akşam yemeğinin onu çok mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz hele ki mutfaktaki şef sizseniz.

Bu sevgililer gününde kendi ellerinizle ve emeğinizle hazırlamış olduğunuz güzel ve lezzetli bir akşam yemeği ile en özel anılarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Üstelik menüye onun en sevdiği tatları ekleyerek eşinizi mutlu etmekle kalmayıp şahane bir jest yapmış olursunuz.

Hazırlayacağınız sevgililer günü menüsü içine neler ekleyeceğiniz konusunda kararsız kaldıysanız Geçmişten Günümüze En İyi Türk Mutfağı Yemekleri başlıklı içeriğimizden ilham alabilirsiniz.

Ona Özel Bir Hediye

sevgililer günü sürprizi niteliğinde bir hediye kutusu ve lale

Hediye almak elbette ki hiçbir ilişki için yalnızca özel günlerle sınırlı kalmamalı. Fakat eşinizin son zamanlarda çok istediği ya da ihtiyacı olan bir eşyayı ona hediye ederek güzel bir sevgililer günü sürprizi hazırlayabilirsiniz. 

Hediye seçiminizde onun hobilerini göz önünde bulundurarak hem onu ne kadar iyi tanıdığınızı bir kez daha gösterebilir hem de sevgililer gününü unutulmaz kılabilirsiniz. 

Örneğin eşiniz spor yapmayı seviyorsa ilgilendiği spor dalı ile alakalı bir hediye alarak onu mutlu edebilirsiniz. Ya da teknolojik cihazlarla arasının iyi olduğunu biliyorsanız buna uygun bir hediye seçebilirsiniz. Bu sayede almış olduğunuz hediye onun için çok daha değerli olacak ve büyük bir anlam taşıyacaktır.

Güzel Bir Anı Albümü

içinde eski fotoğrafların yer aldığı bir anı albümü

Birlikte geçirdiğiniz en özel anları bir araya getirdiğiniz şık bir anı albümü, harika bir sevgililer günü sürprizi olabilir. Bu sayede albüme göz atarken birlikte gezip gördüğünüz yerleri, tadına bakıp bayıldığınız lezzetleri ve unutulmaz anlarınızı bir kez daha hatırlama fırsatı yakalayarak güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Anı albümünü bir yerden satın alabileceğiniz gibi kendi ellerinizle de hazırlayabilirsiniz. Hatta albümün bazı yerlerine fotoğrafın çekildiği yeri, tarihi ya da size hissettirdiklerini de ekleyebilir, albümü eşinizin en sevdiği çiçekler ve çikolatalarla dolu bir kutunun içerisine koyduktan sonra vererek onu hem şaşırtıp hem de mutlu edebilirsiniz.

Unutulmaz Bir Tatil

sırt sırta oturmuş iki sevgili

Sevgililer gününün kutlandığı asıl tarih 14 Şubat olsa da eğer eşinize unutulmaz bir sevgililer günü sürprizi hazırlama niyeti içerisindeyseniz elbette ki buna bağlı kalmak gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor. 

Hafta sonuna bırakacağınız kutlamalar ile çok daha geniş bir yelpazede planlama yapmanız mümkün. 2 günlük kısa bir kaçamak eşinizle birlikte mükemmel bir hafta sonu geçirmenizin yanı sıra yeni haftaya çok daha zinde başlamanıza da yardımcı olur. 

Sevgililer gününün şubat ayında kutlanması nedeniyle kış tatili ve kayak seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Buna ek olarak eşiniz de siz de yoğun bir çalışma temposuna sahipseniz huzurlu ve sakin bir tatil ikiniz için de ideal olacaktır. 

Bu anlamda şehrin karmaşasından uzak, doğayla iç içe ve güvenli bir tatil yapmak isterseniz Çam Termal Otel’de keyifli ve romantik bir sevgililer günü geçirebiliriz. Pek çok alternatifi bir arada sunan huzurlu bir tatil ile hem eşinize güzel bir sürpriz yapmış olacak hem de zihninizi ve bedeninizi yenileyebileceksiniz. 

Tüm bunlara ek olarak hafta sonu tatili için yer seçiminizde size yardımcı olması adına Dinlendirici Bir Hafta Sonu Tatili İçin 12 Seyahat Rotası başlıklı içeriğimize de göz atabilir, daha geniş çaplı bir kış tatili rotası çizmek için de Kışın Türkiye’de Ne Yapılır, Nereye Gidilir? başlıklı içeriğimizden fikir edinebilirsiniz. 

Beraber Katılacağınız Bir Kurs

dans eden bir çift

Eşinize yalnızca sevgililer günü akşamı ile sınırlı kalmayan bir sürpriz yapmak istiyorsanız beraber yapmaktan keyif aldığınız bir şeyi çok daha profesyonel hale getirecek bir önerimiz var. Mutfakta zaman geçirmekten hoşlanan bir çiftseniz birlikte hızlandırılmış yemek kurslarından birine katılabilir, böylece keyif dolu anılarınıza ve mutfağınızda pişen lezzetli yemeklere bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra şu an için buna ayırabilecek yeteri kadar vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız eşinizin yapmaktan zevk aldığı hobisine dair eğitim alabileceği bir kursa yalnızca onun için kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer eşiniz resim yapmaya bayılıyor ya da müzikle ilgileniyorsa bunun onun için şahane bir sevgililer günü sürprizi olacağından emin olabilirsiniz.

Film Gecesi

film izleyen mutlu bir çift

Eğer eşiniz sevgililer günü için daha sakin kutlamalardan hoşlanıyorsa en sevdiğiniz filmleri izleyeceğiniz harika bir film gecesine bayılacağından eminiz. Daha romantik bir ortam hazırlayabilmek adına etrafı fotoğraflarınızla süsleyebilir, mumlarla aydınlatabilirsiniz.

Sevgililer gününde tüm bu önerilerimizi bir arada hazırlayarak eşinize büyük bir mutluluk yaşatabileceğiniz gibi içlerinden bir tanesini seçerek ona verdiğiniz değeri bir kez daha gösterebilirsiniz. Hazırladığınız sevgililer günü sürprizi ne olursa olsun, eşinizi çok mutlu edeceğinden ve size bir kez daha aşık olacağından eminiz. 
 

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council