Blog

Çam Thermal Resort & Spa Convention Center Otel Rehberi

Çam Thermal Resort & Spa Convention Center Otel Rehberi

Çam Otel girişi

Değerli konuğumuz, Çam Thermal Resort & Spa Convention Center’a hoş geldiniz. Otelimizde konaklayacağınız sürenin gönlünüzce geçmesini dileriz. Bu süre boyunca öncelikli hedefimiz, sizlere rahat ve eksiksiz hizmet ile geçireceğiniz bir tatil sunmaktır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 24 saat hizmete açık olan ‘‘Resepsiyon’’ kanalı ile Nöbetçi Müdür’ümüze ulaşabilir, Misafir Memnuniyet Anketi’mizi doldurarak değerlendirme ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Çam Thermal Resort & Spa Convention Center’ı seçtiğiniz için teşekkür eder, sizleri tekrar otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla

Çam Thermal Resort & Spa Convention Center Yönetimi

Otel ve Oda Bilgileri

Değerli misafirimiz, otelimizin check-in saati 14.00 olup, çıkış yapacağınız gün saat 12.00’ye kadar check-out yapmanız gerekmektedir. Otelimiz genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Cihazınızdan TC kimlik numaranızı şifre olarak, oda numaranızı ise kullanıcı adı olarak girdikten sonra otel internetine bağlanabilirsiniz.

Klimanızın ayarı yazın Cool, kışın Heat konumunda bulunmalıdır. Sıcaklık kontrol butonunu arzu ettiğiniz ısıya ayarladıktan sonra fan hızını istediğiniz seviyeye getirerek oda sıcaklığınızı ayarlayabilirsiniz. Otelimizde her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz market, kuaför, fitness salonu, oyun alanları, spor sahaları, restoranlar, spa ve güzellik merkezi dahil siz ve aileniz için her detayı düşünülmüş bir konaklama merkezidir.

Otelimiz evcil hayvan kabul etmemektedir. Oda anahtarlarımız manyetik sisteme sahiptir ve kaybolması halinde 10,00 TL ücret talep edilecektir. 207 sayılı kanun gereği otelimizin kapalı alanlarında sigara içmek yasaktır. Hijyen standartları gereği otelimize dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi kabul edilmemektedir. Otel ve odalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Termal Havuzlar

Termal havuzlar; romatizmal hastalıklar başta olmak üzere eklem hastalıkları, kalp ve damar hastalıkları, diyabet, metabolizma hastalıkları, sinirsel hastalıklar, deri hastalıkları, kadın hastalıkları, böbrek rahatsızlıkları ve nörolojik hastalıklar gibi rahatsızlıkların uzun süreli tedavilerinde alternatif yöntem olarak tavsiye edilmektedir.

Termal havuzun faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. Ankara Kızılcahamam bölgesinde bulunan termal kaynakları en faydalı şekilde misafirlerine sunan Çam Termal Otel, toplam 7 adet açık ve kapalı termal havuzları ile sağlık ve konforu en modern şekilde sunmaktadır. Açık ve kapalı havuzların yanı sıra yalnızca size özel bir alan olan Aile Hamamları’nda da termal su hizmetinden faydalanabilirsiniz. Termal havuzlar hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

SPA Wellness

Çam Otel, alışıla gelmiş termal otel kavramına 5 yıldızlı bir bakış açısı sunmaktadır. Masaj, cilt bakımı, bitkisel bakım kürleri ve daha bir çok hizmeti ile Çam Otel, yoğun iş temposuna kısa bir süreliğine ara vermeniz için muhteşem bir seçenektir.

İsveç hamamı, Thalasso, Aromaterapi gibi seçeneklerin yanında Hidroterapi, Balneoterapi, Klimaterapi ve Talassoterapi gibi farklı masajlar, çamur ve yosun sarmalama terapileri, tuz peelingi ve farklı hizmet çeşitleri ile Çam Otel, bir çok termal otelin aksine sizin için özenle seçilmiş SPA uygulamalarını barındırıyor. Bu hizmetlerin yanı sıra sauna, buhar odası ve tuz odası ile keyif dolu bir tatil geçirebilirsiniz. SPA Wellness hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Restoranlar

Sağlıklı beslenmeye yönelik değerleri özel olarak dengelenmiş beslenme seçenekleri ile Çam Otel restoranları, misafirlerine birbirinden çeşitli yiyecek ve içecek çeşitleri sunmaktadır.

Arzu ederseniz 24 saat hizmet veren oda servisimiz ile lezzetli yemekleri, fast food yiyecekleri ve sıcak, soğuk her çeşit alkolsüz içeceği sipariş edebilir, dilerseniz Kardelen Restaurant, Orkide Restaurant, Çam Kafe, Vitamin Barlar ve Lobby Lounge restoran menülerini inceleyip yemek düzeninizi planlayabilirsiniz. Restoranlar hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Fitness Salonu

Kadın ve erkek misafirler için ayrı salon imkanı bulunan otelimizde, bir spor merkezinde aranan tüm nitelikler bulunmaktadır. Termal otel kavramına modern bir bakış açısı kazandıran Çam Otel, fitness salonları ile misafirlerine sağlıklı bir tatil hizmeti sağlamaktadır; kaliteli spor aletleri ve uzmanları ile fitness hizmeti vermektedir. Fitness salonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

MaceraPark

Termal otel konseptini 5 yıldız farkı ile birleştiren Çam Otel, MaceraPark ile çocuklar ve hep çocuk kalanlar için birbirinden farklı aktiviteler sunmaktadır.

Birçok farklı etkinlik alanına sahip olan MaceraPark; eğlence merkezi, Aqua Park, Kid Rice, Zipline, ATV, oyun parkı ve şişme balon gibi hizmetlerinin yanı sıra 6 yaş ve üstü çocuklar için kaya tırmanış duvarı bulundurmaktadır. Çocuklu ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği otelimiz her türlü güvenlik, ulaşım, sağlık ve beslenme özelliğine sahiptir. MaceraPark hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Kızılcahamam Hakkında

Çam Ormanları ile sarılı Kızılcahamam’ın tek 5 yıldızlı oteli ve tek lisanslı termal suya sahip tesisi olma özelliği taşıyan Çam Otel, Soğuksu Milli Parkı sınırları içerisinde yer almaktadır ve misafirlerini aynı zamanda Kızılcahamam’ın muhteşem doğası ile tanıştırmaktadır.

Flora yönünden zengin bir bitki yapısına sahip Milli Park’ın Sarıçam ağırlıklı orman yapısı içinde Karaçam, Köknar ve Meşe de bulunmaktadır. 800 hektar ormanlık alanda boz ayı, altın çakal, yaban domuzu gibi vahşi hayvanların yanı sıra 35’in üzerinde de kuş cinsi yaşamaktadır. Soğuksu Milli Parkı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Toplantı & Kongre

Firmaların gerçekleştirdikleri seminerler, eğitimler ya da kongreler için de gözde bir toplantı ve konaklama mekanı olan Çam Otel, çeşitli ihtiyaçlara yönelik 8 farklı toplantı salonu ile uluslararası standartlara sahip bir hizmet veriyor. Toplantı salonları ve çok amaçlı salonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

 

Klinik Hotel - Çevreye Duyarlı Tesis - U.S Green Building Council